Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éven aluli vagyok és...

18 éven aluli vagyok és szeretnék egy zsebkést . Kiszolgálnak vele mondjuk Kosztolányin fekvő Army shopba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiszolgálnak, de nem okos dolog zsebkést venni(önvédelemre, ha gyűjteni szeretnéd vagy dísznek, akkor nyugodtan). Egyrészt megölhetsz vele valakit, és akkor éppen olyanok közé zárnak, mint aki megtámadott, másrészt ő is durvulhat, és akkor meg neked van véged. A legegyszerűbb egy minőségibb sokkolót(nem amit ezeöccázé árulnak a piacon) venni, az nem hagy cserben. Ha meg többen vannak, akkor futás.
2011. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak gyűjteni .Tisztába vagyok vele hogy bezárhatnak és ha használni kéne is tudom ugy használni hgy ne öljek vele csak harcképtelen legyen átmenetileg
2011. ápr. 25. 21:58
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem önvédelemre akarom mondom
2011. ápr. 25. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a "harcképtelenné teszem átmenetileg" azt jelenti, hogy beledöföd, akkor meghal. Késsel nagyon nehéz úgy szúrni, főleg éles helyzetben, hogy ne legyen maradandó baj. Azért is mondtam a sokkolót. Még bőrkabáton át is hat, ráadásul nem veszik olyan komolyan, plusz nem lehet belehalni.
2011. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hagyd a p.csába a sokkolót meg a kést.

vegyél paprika- vagy gázsprayt. 1200-2000 huf, kis flakon, elfér a zsebedben. ha követnek, kezedbe fogod, visszafordulsz, belenyomod az arcába. nekem bejött. legálisan tartható. előbbi jó kis égési sérülést tud okozni. fél méterről maradandó károsodást is okozhat, de legalábbis jól összezavarja a fazont, ha bekönnyezik.

csak a széllel vigyázz, ha van. és alapszabály, hogy ha előkapod, azonnal használnod is kell! ellenkező esetben a másik fél ütni fog, előkapja a saját fegyverét (kés, bot, pisztoly, stb).

ha ilyennel védekezel, az illető meg hülyemód elmegy rendőrségre, őt fogják _kiröhögni_, hogy jaj, valaki lefújta, de kis aranyos.

rossz esetben tarts magadnál hajlakkot, dezodort, a kulcscsomód tartsd úgy a markodban, hogy a recés hegyek kifelé állnak, mint wolverine/rozsomák karmai az x-menben. szépet lehet úgy ütni, ököllel. és tanulj meg sprintelni.

2011. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sokkoló nem okoz égési sérülést, ha 10 másodperc alatt maradsz. És talán a legnagyobb előnye a gázspray hátránya. Nem fogy ki. A jobbak 1-2 óra folyamatos működést is bírnak, szóval ha utánad megy és rád veti magát akkor is lőheted.
2011. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!