Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lottózóban kiszolgálnak 18 év...

Lottózóban kiszolgálnak 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kivan írva, hogy 18 alattiak nem vehetnek részt a szerencsejátékban,de engem kiszolgálnak a lottózóban (16 vagyok).Ez azért van mert ismernek, vagy nem nagyon foglalkoznak vele?
2011. ápr. 28. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint hogy 18 alatt nem lehet alkoholt fogyasztani mégis minden második fiatal részeg. Törvény szerint nem játszhatnál szerencsejátékot! ha nyernél valami nagyobb összeget még az is lehet hogy meg se fogod kapni, ha megnézik hogy hopp ficsúrkám :D iskolában a helyed !
2011. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért szolgálnak ki, mert ismernek. Egyáltalán nem azért mert nem érdekli őket, ugyanis ha lebuknak, bezáratják a helyet. Ezért csak olyankor lehet, mikor nincs a helyséfben idegen.
2013. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!