Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, beszédesebb nagyobb társaságban?

Figyelt kérdés

Ha csak ketten vagyunk vkivel,vagy max.hárman,négyen még tök jól el tudok beszélgetni mindenkivel,hozzá tudok szólni a témához,hülyésekedem,de ha már nagyobb társaságba vagyok,vagy olyanokkal akiket nem ismerek,vagy csak kicsit,teljesen megkukulok,és nem tudok mondani semmit,vagyis tudnék,csak nem merek.Szeretnék nyitottabb,barátságosabb,beszédesebb lenni,mert ha úgy vesszük az vagyok,csak idegenekkel nem,és ez nekik úgy jöhet le hogy én egy bunkó,befelé forduló ember vagyok,pedig nem:(

17/L


2011. ápr. 26. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, és én sem tudom, hogy hogy változtassak rajta. Hát valahogy venni kell a bátorságot, aztán ha pozitív visszajelzést kapsz, akkor utána biztos bátrabb lezsel
2011. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
53%

Hát igen,ahogy látom nem egyedül vagyok,ugyan ez a problémám,és már mondták sokan hogy nagyon csendes vagyok,meg van aki befelé forduló embernek tart,pedig nem vagyok az,akik közel állnak hozzám azok tudják.

Szerintem tényleg több bátorságra lene szükségünk.


16/L

2011. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok ezzel,de eddig még nem tudtam rajta sokat változtatni:/.Pedig én se vagyok ilyen,azok tudják,akik igazán ismernek.De főleg akkor vagyok nagyon csendes,ha olyan társaságban vagyok,ahol nem érzem jól magam,vagy nem szeretem őket.Nem lehet,hogy másik társaságban,más emberek között jobban menne?:)

16/L

2011. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!