Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy egy társaságba...

Mit tegyek hogy egy társaságban vagy a suliban ne legyek zavarba?

Figyelt kérdés
mert ők elbeszélgetnek valami komolyan hülyeségről,meg szivatják egymást,hülyeségből pofozzák,meg stb. de azt akarom hogy ne szürke kisegér legyek,hanem figyeljenek rám is.meg a lány akivel ülök mondta hogy holnap mással ül,és ez romokba tiporta a maradék önbizalmam.mert biztos azért mert nem vagyok olyan jó fej, de hát még csak első nap egy új suliban. mit tegyek?
2011. szept. 1. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10 év alatt nem sikerült kitalálnom, hogy mit tegyek...
2011. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Egy feles óra előtt sok problémát megold ;)
2011. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Miert is kell hogy valaki uljon veled? Miert kell beilleszkedned? Nem megy? Lesz@rod! Mond azt hogy te nem vagy birka,nem kovetsz semmi fele hulye divatot (pl mindenki azt a ronda UGG csizmat hordja) ,en utalom.Direkt veszek olyan ruhat aki senkinek nincs mert nem vagyok birka! Meglatod,ha megvaltozik a gondolkodasod,a tobbiek(a normalisabb fajtabol) eszreveszik h igazad van. Tobb baratod (igaz baratod) lesz vegul mint barmelyik ,,szuper mega meno" csajnak. ugyenezzel a gondolkodassal elso nap a kozepsuliban kiharcoltam h igenis ez vagyok en es most egy oszinte jo baratnak gondol nem mindenki,mert persze akinek ez nem szimpi mert o Barbie vagy Ken az nem bir. De soha nem aggaszt hogy ki bir es ki nem... probald meg...
2013. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a felesre szavazok.

Új társaságban (meg régibe se..) ne akarj különcködni,mert akk az lesz h milyen beképzelt vagy h mit játszod a különlegest és utálni fognak de nagyon. Kiv.ha van egy kisebbség,ami normális. Ha van,oda kapcsolódj be. Ha nincs,marad a feles(vagy kettő,de több ne)

2013. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!