Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cső rossz vagy a zselé?...

A cső rossz vagy a zselé? Vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy az UV lámpámban az egyik cső nem ég, szerintem kiégett, rendeltem is másikat. A másik cső tökéletesen működik ( 2x9watt). Nem is ez a probléma, hanem hogy egyik vendégemnek besárgult a műkörme. Ezt nem értem, hogy hogyan, hiszen szerintem nem a lámpa és nem is a zselé rossz. Fényzselé még nem volt a körmén. Azért mondom, mert nekem is, és további vendégeknek sem sárgult be a körme, arra gyanakszom hogy talán túl közel tette, és hosszú ideig a csőhöz. Vagy nem tudom, de azelőtt sosem sárgult be köröm, amit csináltam. Szerintetek?
2011. ápr. 26. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy csak sokat dohányzik :D
2011. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mért nem az eredeti körme sárga, hanem a zselé sárgult be. Egyébként ő maga nem dohányzik , csak a rokonságban nem tudom ki. meg most eszembe jutott, hogy a másik kezét hamarabb vettük ki, az nem lett annyira sárga. ááá nem tudom. :/
2011. ápr. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!