Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit rontottam el? Rossz a...

Mit rontottam el? Rossz a zselé? Megromlott?

Figyelt kérdés

Műkörmöt csináltam ma magamnak. Nem tanultam sehol, ellestem a körmöstől. Megrendeltem mindent, de szerintem a zselé valamiért rossz. Nehezen tudom felvinni, és olyan mintha kötne a levegőre is, vagy nem tudom, de nagyon sűrű. A víztiszta zselé tetején pl. s tégelybe egy vastagabb hártya képződött a zselé felszínén. A fehér darabos vagy nem tudom, nagyon sűrű. A rózsaszínnel is borzalom volt dolgozni, nagyon sűrűnek tűnik.

Megromolhatott? Mi lehet a baj?


2010. nov. 5. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy építő zselét rendeltél? azzal nagyon nehéz szépwn dolgozni. nem hiszem hogy az összes lejárt volna, szerintem keverd el egy fogpiszkálóval, hátha jobb lesz az állaga utána.
2010. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szépen*
2010. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de annyira nehér lenne vele dolgozni hogy gyakorlatilag már a tégelyben megköt a zselé?

mert ez ilyen elég vastag hártyát képezett rajta!

ja és nem lehet rácsavarni a tetejét csak rányomni inkább...gondolom ez se a legjobb.

2010. nov. 5. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan rendeltél?Mert ha valami gagyit, akkor ne csodálkozz...Én mondjuk ilyet SOHA nem rendelnék, mert ki tudja mit küldenek...
2010. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

crystal nails... az nem gagyi vagy igen?

magyarul akkor legközelebb vegyek személyesen...

2010. nov. 6. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A crystal nem gagyi, de személyesen vásárolj...
2010. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tanulópénz...:S
2010. nov. 7. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!