Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a hang, ami számotokra...

Mi az a hang, ami számotokra megnyugtató, és szeretitek hallgatni?

Figyelt kérdés
nekem az eső hangja ilyen,imádom mikor kopog a csatornán,vagy ahogy csepeg a víz.ha néma csend van és ezt hallom,nagyon meg tud nyugtatni,és elaltat.a párom szuszogása a másik.számomra ez a legszebb hang!
2009. márc. 6. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az eső :) Tényleg nagyon nyugtató tud lenni. Főleg ha szakad, ömlik. Imádom! :)
2009. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
igen,ezek tényleg jók és megnyugtatóak
2009. márc. 6. 19:25
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

:) Kicsit szürreális, de imádom, amikor (csak nyáron) kora hajnalban, amikor még szürke az ég és felkelek valamiért, akkor hallom a távolból a villamost, azt az egy-két autót, amelyek már forgalomban vannak, néhány ember gyors lépteit, az ébredező madarak énekét. S mindezt egyszerre.


Ugyanígy vagyok a metróval, amikor azzal utazom, szeretem hallgatni, ahogy siklik a síneken, de a MÁV-nál is szeretem a "tá-dádádá-dádádámm" éles ricsaját, vagy amikor elkezd zakatolni a vonat és gyorsul és gyorsul és gyorsul...

2009. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Eső, vihar villámmal, dörömböléssel, szél, a fák suhogása, madárcsicsergés, vízcsobogás, autók nem túl hangos hangja, vagy a tipikus balcsibarti hangok (gyerekzsivaly, vízcsobogás, stb), de a barátnőm szívdobogása a legmegnyugtatóbb.
2009. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
relax zene:))))))))
2009. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fura, de engem az, amikor a szél csapkodja a redőnyt és igen: az eső/no meg a metál, de az már más téma XD/
2009. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Zene! De ha nyugtató akkor csakis Reggae, és csakis Bob Marley! :)
2009. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
54%
A szerelmem hangja :)
2011. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!