Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek szép...

Szerintetek lehetek szép úgyis, ha nem vagyok hibátlan?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy senki sem az,de én gyűlölöm a külsőmet már-már betegesen és rondának érzem magam egy-egy "szépséghiba" miatt...

A legjobban a lábamat utálom,mert olyan nagyra nőt,hogy már kicsi rám a 39-es cipő,a 165 centimhez.Minden lábujjam hosszú a kislábujjam meg túl pici ás aránytalan,

Az alakommal semmi gond nincs,leszámítva a vállamat,nagyon széles a vállam,és szerintem undorítóan néz ki,hogy szélesebb a vállam mint a csípőm,pedig a csípőm is széles...

A fejem meg tök ocsmány,van az államon egy nagy heg,

ráadásul túl pici a szemem az orrom túl nagy a szám túl vékony...Meg az arcformám is olyan mint egy makk...


Minden nap csak arra tudok gondolni,hogy tök ronda vagyok,

és idegesít a kinézetem,mindenkit sokkal szebbnek látok...

De ez olyan szar érzés...Menjek pszichológushoz,vagy mi???

Ja,és ez még csak a töredéke sem a hibáimnak,regényeket írhatnék arról,mennyi mindent utálok magamon...


Ezekkel a "hibákkal" együtt is lehetek szép,vagy ezek nem olyan gázak????Mert nekem már kissebségi komplexusom van ezektől a dolgoktól...


2011. ápr. 26. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nemű és milyen idős vagy?
2011. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy úgy lehetsz a legszebb, ha van valami "hibád" :)


első

2011. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
senki sem hibátlan...
2011. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább arról "írj regényt", hogy mit szeretsz magadon/ban. Hidd el, a pozitív hozzáállás nagyon sokat segít. :)
2011. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom...Mindig próbálok pozitívan hozzá állni,de sosem megy...Arról nem tudnék regényt írni,hogy mit szeretek magamban,mert mindent utálok...Mondhatnám azt is,hogy minden szeretek,de akkor hazudnék...
2011. ápr. 28. 18:49
 6/6 A kérdező kommentje:
14/L Szerintetek majd kinövöm?
2011. ápr. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!