Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Árufeltöltő vagyok, minimálbér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árufeltöltő vagyok, minimálbérrel bejelenve. Csakis kizárólag feltűnően szép és gyönyörű, hibátlan alakú lányokkal szoktam ismerkedni, randizgatni. Mikor megtudják a munkahelyemet és azt, hogy csóró vagyok, utána nem akarnak tőlem semmit! Miért?

Figyelt kérdés

legtöbbjük nem akar velem találkozni se, ha már az elején tudja. Miért van?


Én nekem, igenis fontosak a benső értékek.


Be akarom bizonyítani, hogy ilyen mint én, fel tud szedni egy szép nőt.


Meg azért akarok ilyen nővel összejönni, mert akkor tutira nem az egzisztenciám miatt van velem, hanem a benső értékeim miatt, nem?


2011. ápr. 10. 15:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
talán nem csak k*rvákkal kellene randiznod -.-
2011. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos ilyen világ lett,csak a lé számít.
2011. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a logikádat. Egy átlagos külsejű lány tartana olyan gazdagnak, hogy a pénzedért legyen veled?
2011. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

(egy kis ellentmondás van a kérdésben, szerintem:

az jó, hogy igenis fontosak a belső értékek - de a partnernél IS az kellene legyen- szép,ÉS jólelkű, szelíd, kedves. és igenis fontosak a belső értékek- ne devalváljuk azokat, hogy kisérleti alanyokra vadászunk, "felszedünk" valakit, hanem értékes emberi kapcsolatot kellene keresni, ami szereteten, megértésen hűségen alapul, és egy életre szól. )

2011. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
27%
Harmadik válaszoló: ezen mit nem lehet érteni? A kérdező arra gondol, hogy egy szebb, csinosabb nő számára egy csóró srác már nem pálya, mivel tudják, hogy úgyis találnak maguknak gazdagabbat. Egy átlagos külsejű lány ebben már nem lehet ilyen biztos.
2011. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

"Csakis kizárólag feltűnően szép és gyönyörű, hibátlan alakú lányokkal szoktam ismerkedni, randizgatni."

"Én nekem, igenis fontosak a benső értékek."


Fasza.Hogy kiszúrod már a ribancokat,ha a munkád említése után lelépnek...akkor mégis milyen belső értékeket találtál bennük,mielőtt randira hívtad őket?

2011. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

"Mikor megtudják a munkahelyemet és azt, hogy csóró vagyok, utána nem akarnak tőlem semmit! Miért?"


most megválaszoltad a saját kérdésed. ilyen a világ

2011. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
a k*rváknak egy minimálbéres is be tudja a száját tömni...itt nem k*rvákról van szó, hanem életképtelen anyakönyvileg női nemű valamikről...igy van a világ ilyen, keress magadnak egy NŐT!!!
2011. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
7%
A legszebb lányoknak csak olyan férfi kell, aki jóképű ÉS gazdag. A közepes kategória már beéri ezek közül az egyikkel.
2011. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondták már, hogy szép vagyok, és tökéletes az alakom. Sokat is adok magamra meg minden, a belső értékek mellett a külső IS fontos nekem, de a pénz soha, de soha nem érdekelt, úgyhogy a normális, és egyben szép lányok nevében kikérem magamnak...:)
2011. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!