Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Éjszaka, hogy...

Mi lehet ez? Éjszaka, hogy nyugodtan tudjak aludni meg kéne tudnom!

Figyelt kérdés
Ma estefelé olyan 5-6 óra körül tv-ztem a szobámban,rajtam kívül itthon volt egy kivételével mindenki. Körülöttem csak a nagypapám volt a lenti részben,a fenti részt elválasztó ajtó zárva volt. Valaki/valami bekopogott hozzám az ajtón,kimentem de senkit nem láttam. Körül néztem senki nem volt itt,csak a papám a másik szobában,de az kizárt,hogy olyan gyorsan beért volna amíg én kinyitottam az ajtót. Felmentem a fenti részbe (ahol az ajtó akkor is csukva volt,de mindenki a saját foglalatosságát végezte,nem közülük volt aki bekopogott. Körülnéztem ,de nem volt sehol senki. Most kimentem wc-re,aztán a konyhába a tv-met nem emlékszem,hogy kikapcsoltam volna,de mire visszajöttem a tv is és a dekóder is ki volt kapcsolva. Megint körülnéztem,de senkit nem találtam. Mi lehet ez????? Lehet hogy valaki a házban van??? Mondjuk nem tudom miért kopogott volna be... De most nagyon idegesít ez a dolog. Eltűnni nem tűnt el semmi. Szerintetek????
2011. ápr. 26. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Minden villanyt felkapcsoltam,fogtam egy kést plusz a telefonomat és mindenhova,minden nyílásba,résbe benéztem,de sehol nem találtam senkit. Lehet,hogy csak valami áramkimaradás volt a tv,mert nem hallottam ajtónyitást,meg semmi hasonlót,szóval az lehet hogy csak ez,de a kopogást nem értem...
2011. ápr. 26. 22:27
 2/3 anonim válasza:
mivel a tv-t nem emlékszel hogy kikapcsoltad lehet hogy kikapcsoltad, a kopogás meg valami zaj amit az agyad a kopogáshoz társított
2011. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ilyen nálam is volt :DD lehet hogy a tv adott ki kopogás szerű hangot. Mert ugye az kihül és néha ad hangot ( föleg a doboztévék)
2014. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!