Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok éjszaka aludni, mit...

Nem tudok éjszaka aludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a nyár miatt,hozászoktam az éjszakázáshoz,de amit most csinálok már beteges.Hozzászoktam ahhoz,hogy egész reggelig,akár 9 ig ébren vagyok,és nem álmosodom el.Egyszerűen már nemtudok éjszaka elaludni,csak reggel,de valamikor már le sem fekszem,olyankor elalszok éjszaka 2-3 körül,felkelek délután és megy ugyanúgy a dolog.Már a szüleim is basztatnak miatta,de már én se nagyon bírom.Hogy szoktassam magam vissza az éjszakai alváshoz?17F
2010. júl. 17. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy fáraszd el magad estére:D.Pl.: focizz vagy valami sport esetleg:D.Ha másként nem megy akkor altato:D
2010. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ja altató, honnan lehet szerezni meg nyugtatót? kéne nekem is

ja fáraszd le magad és akkor el tudsz majd aludni, vagy erőltesd meg az agyad hátha estére már nyitva sem tudod tartani a szemed

2010. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ma se aludtam semmit eddig,de már most hulla vagyok azabaj:S:D
2010. júl. 17. 10:19
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Csinálj 200 fekvő támaszt , utána biztos elalszol :)
2010. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
49%
Számolj Bárányokat... XD Nekem bejön
2010. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vagy a meleg miatt,vagy azért mert tudatalatt pörög az agyadban a sok-sok gondolat.Nézz utánna,hogyan kell meditálni és gyakorold. :)

De a gyógyszertáros nénitől kérhetsz valami olyan "nyugatót" amire nem lehet rászonki. (Pl. Hova tabletta,macskagyökér vagy citromfű tea...)

2010. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

(Pl. Hova tabletta,macskagyökér vagy citromfű tea...) - Ezektől ne várj letaglózó hatást szinte placebó.


Alvászavar címszó alatt sok tippet ad a Google.

2010. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Én is hentergek egész éjjel és már kinézem az összes műsort a tévéből. A minap is fent voltam 23 órát egyhuzamban,aztán nagy nehezen tudtam aludni 3-at,utána megint fent voltam késő éjjelig. Nekem valószínűleg a brutális meleg miatt van. Szerintem is fáraszd le magad valamivel. De ne úgy hogy ellötyögsz 1-2 órát,mert azzal nem sokat érsz. Sokat jársz el otthonról? Mert valamelyest az egész napos csavargással is elfáradhatsz. Vagy nem tudom. Nézz egész álló nap filmet és az kellőképpen lehúz szellemileg,és esetleg benyomod a szunyát. Esetleg nyári munka? .. Kifogytam.

Bocs,hogy ennyit pofázok! :D

2010. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nekem is van hasonló gondom, csak nem ennyire durva a helyzet... amig volt suli, éjfél körül eltudtam aludni, de mióta nyár van, szint minden éjjel 5ig fentvagyok... de bármit csinálok, nem tudok annyira lefáradni, hogy rendesen aludjak
2010. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,valamit muszáj csinálni,mert ugyérzem hogy ma éjszaka se akar majd álmos lenni a szemem:D
2010. júl. 17. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!