Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami baj a...

Szerintetek van valami baj a barátnőmmel? :/

Figyelt kérdés

Kb. 7. elején kezdődtek vele a problémák.Akkoriban még csak annyi volt, h nem nagyon figyelt órán , néha beszélgetett de igazából nagyon semmi különös.Mostanra viszont nagyon eldurvult a helyzet :( Nagy vonalakban összefoglalva: nagyon nagy a szája,állandó jelleggel beszélget bárkivel (sokat beszél keveset mond típus) elég gyakran törnek rá hisztirohamok , elég csúnyán beszél tanárok előtt is, csak a saját dolgai érdeklik-> sokszor volt olyan h el kellett kísérni ehhez a fiúhoz meg ahhoz a fiúhoz és mikor odaérünk elkezd az adott személlyel beszélni és gyakorlatilag otthagy szóval onnantól kezdve h elkísérted az adott személyhez azt csinálsz amit akarsz őt nem érdekli.//szókimondó természet , ha van valamilyen véleménye rólad elmondja még akkor is ha tudja h nagyon sz@rul fog esni. Kb mindenen tud röhögni és röhög is.Csak szemléltetés képpen 1 példa:

Elég okos lány /nagyon jó matekból/ de mivel nagyon nem tanul becsúsznak a rossz jegyek is. Valamelyik héten bioszra tanult az egész osztály óra előtt mert mondta a tanár h felelünk. Persze a barátnőm nem tanult mivel lent volt a büfében meg elvolt a "menők" társaságában.Mikor megtudta h felelünk ötször elmondta h ő kivételesen tanult, meg kell is a jó jegy merthogy nem veszik fel ebbe meg abba a gimibe ha nem lesz ötös a biosza.Természetesen ő felelt, hármasra. Teljesen kiakadt, elkezdett csapkodni , fel volt háborodva h hogy lehet az h tanul mégis mindig csak ilyen sz@r jegyei vannak. Újabb hisztiroham következett: ilyenkor elkezdi hajtogatni h lesz@r mindent már nem érdekli semmi, majd megy utca seprőnek/ekkor már könnyes volt a szeme/.Majd jött egy poén és elkezdett nevetni mintha misem történt volna.Óra végéig nem dolgozott semmit, csak nézett ki a fejéből, vagy nyomta a szokásos nem érdekel már semmi dumáját.De ezeket persze tök hangosan h mindenki hallja mikor már mindenki tudja h milyen nehéz is az ő élete -.-. Bocsi h ilyen hosszúra sikeredett de nagyon el vagyok kenődve, mert nem tudom h néha miért ilyen pofátlan a legjobb barátnőivel is....


2011. ápr. 27. 16:21
 1/2 anonim válasza:
hát szerintem, vele nincs gond hanem már az lehet hogy nem kellesz már neki és így akar elüldözni téged melőle , hisztizni meg azért hisztizik mert van másik pali is és ilyenkor a nők egoja feltámad és mindent képesek otthagyni. (bocsi lányok csak válaszolok)xd
2011. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, hagyd ott a pics@ba a csajt :)
2011. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!