Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehet...

Szerintetek milyen lehet lakóautóban élni? Barátnőmmel gondolkoztunk ezen és csábít minket a dolog csak nem tudjuk mik a hátrányai. Megosztanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 21:48
 1/5 anonim válasza:
Ocsem a felesegevel igy el, Darwin (NT, Ausztralia). Az o lakokocsijuk eleg nagy, de ok kempongben berlik a telket. Hetente fizetnek rezsit, ha nem jo a klimajuk, nagyon meleg van bent. A kocsi elott van egy eloteto, ott van berendezve a nappali :-). Magyarorszagon nem hiszem, hogy jo otlet, telen a rossz szigezeles miatt elegge le tud hulni
2011. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
illetve törvényesen lehet-e ilyenben lakni?
2011. aug. 21. 22:00
 3/5 A kérdező kommentje:
max jól befűtünk:)
2011. aug. 21. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
itthon nem a legszerencsésebb hiszen télen nagyon hideg van(fűteni kell ami villenyal drága gázzal meg lakokocsiba veszélyes szerintem ha létezik egyáltalán ilyen) nyáron meg meleg van hüteni kell ami meg megint drága...de amugy legális lehet. simán béreltek egy postafiokot a postán és oda küldik a hivatalos leveleket amiket meg időnként felvesztek aztán eléldegéltek a lakokocsiba...de szerintem nem éri meg...maga a vásárlása sem de az élet benne sem
2011. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én is laknék benne

ha lenne pénzem tuti vennék is egyet ide az udvarunka hogy eltudjak vonulni ha nyugira vágyok.

2011. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!