Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondtál? Hogy volt?

Mit mondtál? Hogy volt?

Figyelt kérdés

Emlékszel az első pasidra/csajodra akivel összejöttél??

Ciki nem ciki de én nem :)

Arra sem emlékszem hány éves voltam,és nem azért mertbe voltam állva hanem azért mert egyszerűen szerintem az a kapcsolat nem volt még olyan lényeges,13 vagy 14 lehettem...

De már arra sem emlékszem hogy hogyan kértem meg a fiút hogy járjunk...Vagy ő kért meg??:O nem tudom:)


Neked hogy volt?Emlékszel mit mondtál?Ki kért meg kit?Vagy csak úgy jött?Elmesélnéd??


2011. ápr. 27. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem egy házibuliban volt. Csókolóztam a sráccal, és utána megkérdeztem hogy akkor most mivan. És kérdezte hogy szeretném-e hogy legyen valami. Én mondtam hogy aha, és te? És ő is ezt mondta h igen és onnantól kezdve jártunk. De amúgy elég hülyeség volt rögtön megkérdeznem, mert akkor még nagyon nem is mertem a srácot, 1 hónapot bírtam vele aztán szakítottunk
2011. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kíváncsi lennék még hasonló érdekes sztorikra:)

2011. ápr. 27. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Hehe... Még kislány voltam, nem voltam 10 se talán. Azt hittem, hogy szerelmes vagyok, persze abban a korban ez kizárt.:D Mindenesetre nagyon futottam a csávó után, rajongtam érte. Egyszer szó szerint futottam utánna, hogy utolérjem és megmondjam neki, hogy én bizony szeretem. Nálam 4-5 évvel idősebb volt, kislánynak is nézett rendesen.:P

Mikor utolértem nagy levegő vételek közepette annyit tudtam kinyőgni, hogy ne szólj semmit, én sem szólok semmit, szeretlek! És elszaladtam. :D :D :D

2011. ápr. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt,hogy még 11 éves koromban megismerkedtem egy fiúval,aki tetszett és talán én is neki. Télen sokszor mentem korcsolyázni a barátnőimmel,akiknek ez a fiú osztálytársuk/haverjuk. Aztán nyáron biciklizés közben találkozam vele és azt ondta hogy másnap feltétlenül talizzunk...Másnap elmentünk sétálni és ez szinte minden nap így ment kb 1 hétig. Aztán esti puszit is adtunk egymásnak (mert este sétáltunk) és fogtuk egymás kezét...XD ennyire emlékszem
2011. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szeretem az ilyen sztorikat...:)

Köszi a válaszokat!

2011. ápr. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!