Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek az új...

Hogyan viselkedjek az új iskolámban (középiskolámban), ha senkit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Egy jónevű iskolába vettek fel, de senkit nem ismerek sem az osztályból, sem az ávfolyamból, és a suli honlapján nincs fent a névsor. Nagyon furcsa természetem van, és félek, hogyha évelején az igazi énemet adom, akkor megutálnak, és kiközösítenek. De a nem önmagamat adom, akkor becsapom őket is, és magamat is. Értelmes válaszokat várok.

14/L


2011. ápr. 27. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi jelent a furcsa természet? Igy nem tudok segíteni...
2011. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csípd ki magad első napra,mivel az első benyomás nagyon fontos!!Ez soha ne feledd!

Szóval ha szép vagy,és külsőd alapján,nem fognak nagyon kinézni de nagyon lenézni sem,pont az arany középút leszel,akkor tuti szeretni fognak:)

Legyél vicces,és az első nap úgyis az ismerkedésről szól legtöbbször,meg hogy mi lesz még abban a hónapban,elmondja az új ofő,meg bemutatják a tanárokat:)

Egyébként elmondhatatlan hogy melyik város,melyik suli hátha van egy gyi-ő 2.os abból a suliból (vagy idősebb...:D)

2011. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csicseriborsó5 válasza:

Semmiképp se játszd meg magadat, ez a legfontosabb.

Szerintem nincs semmi okod félni, mert egy átlagos osztály kb. 30-35 főből áll, és az lehetetlen, hogy ne legyen senki sem, akivel ne lehetnél jóban.

Mosolyogj sokat, és próbálj meg kezdeményezni.

Azt írtad, hogy "furcsa" természeted van. Mit értesz alatta?


16/L

2011. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én direkt olyan iskolákat jelöltem meg ahova egy ismerősöm se jelentkezett, nagyon imádok ismerkedni.

A legfontosabb, ha belépsz köszönj, de ne túl halkan és ne is nagymenőn üvöltözve és mosolyogj mindenkire, ha odamennek válaszolj a kérdésre és kérdezz vissza, vagy menj te oda és kérdezz.

2011. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagd ppofan a fofaszt oszt jo lessz:DDDDD
2011. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, furcsa természet alatt azt értem, hogy sokat nevetgélek, hangoskodok, általában a középpontban vagyok. De ez msot más, mert idegen közegben nem igazán találom fel magam. És attól félek, hogy első alkalommal hogyan kezdeményezzek, vagy nem tartják.e nyomulásnak.. emg ilyenek. vagy ha csak ülök, akkor emg észre sem vesznek.. :|
2011. ápr. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!