Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Részegen nagyon leégettem...

Részegen nagyon leégettem magamat egy buliban, hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Először voltam részeg, de utoljára is, az biztos:( Egyik legjobb barátnőm szülinapi buliján voltam, 1,5 pohár valamit ittam és nagyon beálltam tőle, összevissza beszéltem, hangoskodtam, bunkó voltam. Annyira szégyenlem magam. Kiderült, hogy egy srác megkérdezte, szükségem van-e valamire és én meg tök bunkó voltam vele, erre ő nagyon megsértődött. Meg a barátnőm pasija birizgálta a hajamat, meg bökdösött, és én mondtam neki, hogy ne fogdosson. Ez a dolog 1 hónapja volt, de beszéltem barátnőmmel és csak most derültek ki ezek a dolgok..annyira szégyenlem magam, most mit gondolnak rólam:( Hogy egy tahó vagyok. Barátnőm megint tart bulit, amire én nem akarok elmenni, mert jól leégtem az előzőn. Mindenki részeg volt, de mégis nekem annyira gáz ez a dolog, sosem voltam még ilyen. Hogyan nézzek a szemükbe? Mindenkinek biztos az a képe maradt meg rólam, hogy részeg voltam lány létemre és ráadásul bunkó is:(

17L


2011. máj. 27. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy újabb tanácstalan és béna tinilány:D Hát, menj el minden buliba amire hívnak, és ne igyál sokat. Sőt, inkább semmit.. és várd meg a következő bénázót, aki okádik, meg bunkózik, segíts neki, és hagyd hogy elfelejtsék a te eseted.. minden buliban van egy béna... Ha szóba hozzák, ne rinyálj, csak maradj csöndben.
2011. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem leszel még részeg, mindenki így kezdi ;) Mondjuk leckének jó volt, én 18 évesen rúgtam be először olyan istenesen, na azóta azért tartom a határokat.


Viszont hidd el, hogy senki nem tart tahónak, mert tudják, hogy részeg voltál. Az ilyeneket mások fel sem veszik.

2011. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hánytam, meg nem másztam rá senkire. Csak bunkó voltam..és ezért szégyenlem magam. Nem tudom, miért rinyálás, mikor tanácsot kérek a problémámmal kapcsolatban.
2011. máj. 27. 10:40
 4/6 szamóca.. ***** válasza:

menj el a buliba, és ha találkozol azokkal akikkel a múőltkor kérj bocsánatot.

aztán viselkedj normálisan, bulizz jót.

úgyis fogsz még inni, egy-két ilyen kezdés mindenkinek belefér, és ne félj, mindenki átesik rajta:DDD

2011. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd túl rajta magadat. Megtörtént. Ennyi. Nem követtél el semmi visszafordíthatatlant, világraszólót. Kicsit túlkomplikálod. Mindenki tudja, akit ez egyáltalán érdekel, hogy piás voltál és nem az igazi énedet adtad. Ne szégyenkezz e miatt. Nyugodtan menj a buliba, meglátod senki sem fog cikizni. Csak most vigyázz, hogy mennyit iszol
2011. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gáz lett volna a viselkedésed, akkor valszeg nem hívnának meg megint.
2011. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!