Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le vagyok húzva, elgondolkodot...

Le vagyok húzva, elgondolkodott, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már kb egy éve akarok magyarországra költözni és ott tanulni egyetemen, de mindig jön valami új akadály.

Most arra remélkedem hogy egyrészt felvessznek elökészítöre, másrészt hogy kapjak diák kölcsönt hogy egyáltalán legyen lehetséges, mégse tudok pénznélkül csak úgy leköltözni.


Nagyon nehéznek érzem, mintha nem fog semmi történi ebböl a fo*sbol, és az életem nem fog elindulni sehovvá...


2011. ápr. 27. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj, néha jobb ha elindulsz, és a többi jön magától.

Persze lehet befuccsol a terved, de az is lehet még jobb lesz, mint azt az elején akartad.

De ha csak agyalsz és gondolkozol, hogy mi lenne ha, akkor ugyan ott vagy, ahol a part szakad...

2011. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!