Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért kérdeznek olyat az...

Mért kérdeznek olyat az emberek ezen a gyakorikérdéseken amit beírsz a google-ba és egyből kiad?

Figyelt kérdés
UNATKOZNAK szerintem :D
2011. júl. 15. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert hülyék ?? És nem jöttek rá egyből plusz lusták !!!!
2011. júl. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Csak a világegyetem, és az emberi hülyeség végtelen. De az elsőben nem vagyok biztos." /Einstein
2011. júl. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs bennük kurázsi. Amúgy ettől én is falramászok.
2011. júl. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert itt felhasználók is állnak a válaszok mögött tapasztalatokkal, tényekkel. Persze sok olyan kérdés van amire elég a google, de mégis más hallani, ezesetben olvasni mások véleményét. Példák. Mikor megy a busz pestről miskolcra? Ez google. Milyen autó az f opel asztra. Ilyennel sokaknak lehetett tapasztalata, vagy pl x telefon. Ez utóbbiról a cég jó dolgokat ír, de itt a felhasználók elmondhatnak róla olyat is ami a google már nem ír, vagy ilyesmi férumra irányít. Aztán ott vannak az egyedi kérdések. Az egyértelműen ide illik, válasz nem nagyon akad ha a keresőbe írod. Sokan poénkodnak is, de ésszerű keretek közt jó is az. Sok vidám percet szerzett már az oldal böngészése. Jó ez így.
2011. júl. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől lesz sokoldalú az oldal.Ha beírsz 1 kérdést google-ba,egyből felhozza ezt az oldalt,amennyiben van hasonló téma.És persze a kérdések egy része azért jön létre,mert vannak akik ezért kapják a fizetésüket.

Ami persze nem baj! :))

2011. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lusták, én is voltam így, de inkább megerőltetem magam és hátha egy dologról részletesebben is megtudok ezt azt
2011. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Amazone válasza:

Épp azon gondolkoztam, hogy ezt a kérdést feltette-e már valaki?

Elég gáz, mikor megkérdezik pl., hogy meddig van nyitva x, y hely, vagy hol van x, y üzlet aminek van saját weboldala, a többi hasonló kérdésről nem is beszélve.

De azt hiszem az első hozzászóló megfogta a lényeget. :)

2014. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!