Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem, miért...

Miért ilyenek velem, miért nem próbál megkeresni? Úgy is egész nap otthon van az anyukájával.

Figyelt kérdés
Régebben a Niki anyukája azt hidte hogy én vaok a lánya és el akart vinni magával.Addig a kiscsaj Tunéziában volt,mert elvidték oda.Most megkerült tavaly,éppen arra mendtünk kocsival amikor ő megszöködt az osztálytársaitól.Be is jödtek a suliba mert ők is összekevertek vele.Tavaly találták meg a házunknál,és hazament az igazi családjához.Nagyon roszul esik hogy amikor véletlenül szembe találkoztunk az utcán azt mondta a szomszédainak,hogy nem történt semmi amikor felismert.Én megfordultam és otthagytam őket.Utána a szomszédai a buszon azt mondták,hogy a Niki sokkal szebb mint én vaok.Na persze ez még rosszabbul esett.Küldtem is neki levelet,hogy felvegyem vele a kapcsolatot,és nem is válaszolt rá,még.Mostanában amikor haza megyek és szembe jönnek velem azt mondják rám hogy én hasonlítok a Niki re de ő sokkal szebb,hát ez is rosszu esik.Ráadásul a kiscsaj az elején még mosolyogva,ment a játszótéren amikor kérdezgedték tőle,hogy mi mit jelent Arabul.De simán elhívhatott volna,Nekem köszönheti hogy nem vidték vissza Tunéziába,mégse én vagyok a barátnője,még fel sem akarja venni velem a kapcsolatot.Nem értem miért ilyen önző,én segítedtem neki,de ez naon rosszul esik.Ráadásul nekem meghallt a nevelt anyám és mindenért meg kell küzdenem.SEnki nem véd meg nem vesz körül.Miért ilyen önző ez a lány?
2011. ápr. 28. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nikit mindenki ismeri szerinted? Amúgy nem ez a bájos dolog az?


[link]

2011. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja és a múltkor Beschenbaucher Nikike és az öccse lent volt a téren én meg bevásásrlásból hazafelé rájuk néztem és utánam üvöltödtek hogy mit nézel?Ő is tudja jól hogy mi történt,mert tavaly végig ott csövezett az utcán.Az anyja meg utál engem,meg az apja ismer de nem is köszön,mert régebben beszélgedtek velem,mivel azt hidték hogy én vaok a lányuk.
2011. ápr. 29. 09:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Segítségből szépen átmegy utálattá,és gyűlöletté,akiről azt hidtem hogy normális.Na meg Tunéziában találkoztunk 16 évesen és odajött a csoportunkhoz,hogy ő 3 éves korában járt Magyarországon.
2011. ápr. 29. 09:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, minden tunéziai embert Nikinek hívnak.
2011. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ő nem Tunézi hanem Magyar
2011. ápr. 29. 21:10
 6/14 A kérdező kommentje:
Én legalább segítedtem neki,nekem nincs lelkisimeret furdalásom,neki viszont nagy lehet:))
2011. máj. 2. 20:31
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet az a baja az anyukájának,hogy hasonlítodtam a lányára,és ezért nem engedi át,és h válaszoljon a levélre amit küldtem
2011. máj. 3. 20:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig pontosan tudja hol lakom,mert 3 éves koromba majdnem elrángatott magával
2011. máj. 3. 20:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy edzésen oda járok ahová ő,mert tetszett a bemutatójuk,erre pont aznap hadja abba az edzést az anyukája miatt?
2011. máj. 17. 21:13
 10/14 A kérdező kommentje:
És állandóan itt lóg a téren a közelünkben az öcsikéjével azt még is inkább a szomszédf fiúval beszél mintsem hogy megbeszéljük mennyire fáj hogy így bántodtak engem és h neki él az anyja,nekem meg nem,és amúgy is tökéletes élete van nekem meg nem:))Szóval azért,hogy miért haragszomrá,ezt kéne megbeszélni,mert azt hidtem barátok lehetünk,de olyan önző,és......
2011. máj. 17. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!