Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan rosszul érzem magam már...

Olyan rosszul érzem magam már egy ideje. Valakinek ötlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
én egy anime imádó ember vagyok nagyon sokat nézek anime-ot de nem akörül forog az életem csak nagyon szeretem. de egy olyan barátom aki akárcsak 1 anime-ot is nézett volna és én ettől olyan furcsán érzem magam és ez rossz érzéssel tölt el mert senkivel nem tudok beszélni semmiről.valakinek valami ötlet hogyí dobjam föl magam?(a föl dobást képletes kell érteni, nem kellenek ide humorheroldok)
2011. ápr. 29. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy Animeimádók klubját az interneten!
2011. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj a neten.. Nekem két netes barátnőm is van, akik oda vannak az animékért. A valóságban 2 embert ismerek, akinek úgy nagyjából van fogalma arról, hogy mi az az anime, de mivel csak ilyen Death Note, Naruto stb.-ket néznek, velük nem igazán lehet beszélgetni... Bár, olykor-olykor nem érdekel, hogy tudja-e, hogy mikor beszélek, csak hozzáfogok, és mondom mondom mondom... Míg meg nem unják, és otthagynak xD Még az előző válaszolóhoz hozzászólok: Valóban van egy csomó anime klub/csapat a neten, akár velük is próbálkozhatsz.
2011. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát jó megpróbálkozok vele köszönöm nektek :)
2011. ápr. 29. 10:01
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy engem nem érdekelnek ezek a death note bleach naruto cuccok én inkább ilyen kevésbé ismerteket nézek mint Rosario vampire Sekirei stb(ecchi harem a legjobb xD)
2011. ápr. 29. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerem mindkettőt. ^^ Bár nem néztem végig, én nem rajongok az ecchiért. De a barátnőm, hűűű.... A Seitokai Yakuindomo-t láttad már? Most nagyon oda van ezért.
2011. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ismerem de ránéhetek :)
2011. máj. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!