Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan kinba...

Miért vannak olyan kinba ezzel az angol esküvővel? Esküdtek meg már hercegek, királyok és egyiknél sem volt ilyen világi felhajtás.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

"Esküdtek meg már hercegek, királyok és egyiknél sem volt ilyen világi felhajtás."


- És ezt Te honnan tudod? Mindegyiket megélted? És volt-e olyan szinten a tömegkommunikáció, hogy mindehonhová eljusson?

2011. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de engem már nagyon idegesít, pedig nem is nézek tévét. A rádióban meg a neten is minden ezzel van tele. Úgy is elválnak 5 év múlva.
2011. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk azt sem tudtam hirtelen miről van szó.

de mostmár tudom, csak net-en láttam egy két cikket annyi épp elég is volt. Úgy különösebben nem izgat a dolog nem is nézek tv-t sem=DD.

2011. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.! Hát azért voltak az utóbbi évtizedekben is, és ugye tv már akkor is volt, és nem volt ilyen, hogy most mindenhol ezt mutogatja a tv majd. A reggeliben mutatták hogy még Amerikából is mentek Londonba.
2011. ápr. 29. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Sorolnád ezeket az esküvőket? Egyébként még egy évtizede sem volt leehtőség arra, hogy pl. az internetről nézzem élőben.
2011. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!