Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt mindent lefikáznak amúgy?...

Itt mindent lefikáznak amúgy? Akárki akármit kirak, jajj mi ez undorító, jajj utálom stb miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi ez a sz@r kérdés? Undorító.
2011. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, itt mindenkiben csak a rosszat látják... Meg mindig meg akarják mondani neked a frankót, a lehető legfellengzősebb stílusban :S Szerintem érzékenyebb embereknek, gyerekeknek ez az oldal egyszerűen nem való. A való életben is vannak tapló emberek, de engem valahogy elkerülnek (szerencsére), de itt az oldalon olyan kommenteket olvasok néha, hogy a fülem kettéáll... Nem tudom, egyesek emberek hogy lehetnek ennyire gonoszak és nagyképűek...
2011. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ízlések, pofonok és emberek különbözőek. A bántó, sértő megjegyzések a szerzőt minősítik. Ne vedd a szívedre, nem ér annyit.
2011. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.szerintem ha 10 embernek teszed fel a kérdést max2-3 aki olyan választ ad ami neked nem a legjobban esik de ha itt kérdezel akkor ez 200-300 ezer embert érint szóval csak nagyobb a nemtetszők szorzója.bevállalod vagy marad a család és tőlük kérdezel.sok sikert.
2011. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így van.itt sajnos mindent lefikáznak,belém már 2 blogban is belém kötöttek,pedig semmi olyat nem kérdeztem...:(
2011. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én alapjában véve nem vagyok olyan köcsög, mint az sok válaszomból kiderül, de amikor 10000-en megkérdezik, hogy mit vegyek xy-nak szülinapra/karácsonyra/ballagásra,stb, vagy a 12 éves kiscsajok itt nyávognak, hogy jaj mi lesz most, lehet, hogy terhes vagyok, akkor azért nem bírom megállni, hogy 1-2 szép dolgot oda ne írjak.
2011. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég sok konfliktuskereső ember jár ide. :S
2011. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!