Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIkulásbulin kiszoktuk húzni,...

MIkulásbulin kiszoktuk húzni, egymás neveit. én jó személyt húztam ki, de engem egy idegesítő undorító fiú. NE haragudjatok, de ez elcseszte az egész napomat. NEm is akarok így már menni a bulira! Most hogy fogjam fel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mi lett volna, ha nem akarod megtudni, hogy ki húzott?
2011. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
inkább örülnél, hogy kapsz valamit...
2011. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eggyaz! Hogy nem akartam megtudni hogy kihuzott és kettő? miért is kellene hogy örüljek? SAjnálom inkább akkor ne vegyen semmit! Jah és hogyha ilyeneket akartok irogatni, akkor ne is irjatok!
2011. nov. 18. 06:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, túl fogod élni, hidd el.

Meg ha nem mész el, akkor akit te húztál ki rohadt szarul fogja érezni magát. Ne legyél önző.

2011. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ezt mondod! :)

De ha nem mennék el amugy is ugy szoktuk csinálni hogy aki hiányzik, az előtte való nap apdja oda az ajándékot a gálán!

köszi

2011. nov. 19. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!