Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni, szerintetek...

Nem tudok dönteni, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki egy suliba jár velünk,ő 14 én és a barátnőm 12, egyik nap bnőm elkezdett beszélni msn-en azzal a fiúval és kihívta őt, és én is mentem, beszélgettünk, hülyéskedtünk, meg minden. Jól elvoltunk hárman. Anyukám, meg erre azt mondta, hogy jobb ha nem találkozunk többet azzal a fiúval, mert tudja, hogy voltak/vannak ilyen viselkedési problémái és emiatt félt engem, hogy bánt, meg, hogy az ilyenek ránk ragadnak. Ezért egy kicsit megrendült a bizalmam abban a fiúban. De amikor beszélgettünk, a fiú tök jófej volt, meg rendes, és azt mondta, hogy lányokat soha nem ütne meg. Bnőm szerint is baromi jófej, meg minden. Szóval nem tudom, hogy anya vajon jogosan félt? vagy találkozzunk még a fiúval? Amúgy tuti nem tagadna ránk, mert vannak más barátai is és gondolom nem két 12 éves lányt keres "örök legjobb bari"-nak. Szóval nem tudom hogy mit tegyek...
2011. ápr. 29. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
ragadna*
2011. ápr. 29. 19:03
 2/4 A kérdező kommentje:
és amúgy még azt gondolom, hogy én válogatom meg a haverjaimat
2011. ápr. 29. 19:06
 3/4 A kérdező kommentje:
nem pedig anya
2011. ápr. 29. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem anyud ha fiúkról hall, akkor egyértelműen arra gondol, hogy pasizol, és félt. Mondd el neki, hogy normális a srác, nincs vele semmi baj, és vannak más barátai is, szóval nem fog rátok ragadni. Egyébként meg igazad van, nem anyud dönti el, hogy kikkel barátkozol (persze azért csak normálisan)
2011. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!