Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bántja a szemeteket?

Nem bántja a szemeteket?

Figyelt kérdés

"am naon szal vgy h XD"


hát én ezektől hülyét kapok! olvasnám a választ de nem tudom mert a fél szót lusta leírni! Mire jó ez? ennyire nehéz bepötyögni plusz két betűt?


2011. ápr. 30. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hú, pont az előbb olvastam ezzel kapcsolatban egy kérdést, és azt írtam, h engem is zavar amikor azt olvasom, hogy: wok, a sex, csaly, amikor valaki y-nal írja az i betűt a neve végén, amikor külön írja az igekötőt ,mikor egybe kellene az igével, a -sük/-sükölés, a -nék helyett -nák, vagy a mindíg..
2011. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
kedves 10:50-es, olvasd át a saját válaszodat,és rájössz,hogy te is rövidítetted a hogy szót h betűre.:)
2011. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az "am."-mal nincs gondom,mert sok helyen így rövidítik,olyan,mint a pl. vagy az ún. Ez szerintem elfogadható... a többi nevetséges.

15L

2011. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha te is MSN-eznél, akkor tudnád, hogy egy óra irkálás után már igenis fárasztó kiírni a hogyot, vagyot, mertet stb., mert az ember szeretne majdnem olyan gyorsan reagálni, mintha élőben beszélgetnének. Aztán meg hozzászoksz. Ennyi a történet.

Én a másokat kritizáló kérdésektől mászok falra egyébként. Te se vagy jobb a Deákné vásznánál...

2011. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Engem is zavar, de tanárok, nyelvészek nyilatkoztak már ezzel kapcsolatban, hogy a változásokat el kell fogadni... A magyar nyelv mindig is sok változtatáson esett át, most ezt a korszakot éljük...
2011. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

MI A FRANCÉRT JÓ AZ NEKED HA VALAKI ODA ÍRJA A VÁLASZBAN, HOGY "OKÉ, IGAZAD VAN!"?

Nem értem, fú de gyűlölöm az ilyen kérdéseket, amiben elvárják, hogy egyetértsenek a kérdezővel. Ennyire nincs életed, cseszd meg?

Ráadásul annyi eszed sincs, hogy a Kultúra és közösségek->Nyelvek kategóriába tegyed. MIT KERES A CSALÁDI KAPCSOLATOK KATEGÓRIÁJÁBAN EZ A KÉRDÉS?

Mit vártál? Őszintén, mit vártál válasznak?

Ja, bocsánat, tudom.

"Igen, tökéletesen egyetértek veled, jó hogy végre valaki volt olyan intelligens és felismerte ezt a problémát."

esetleg "Örülök, hogy vannak még ilyen bölcs, nagy tudású emberek. Gratulálok!"

De én mi írok? "Menj a fenébe."

2011. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Engem az zavar, hogy aki nem tud helyesen írni, nagy betűvel kezdeni a mondatot, vesszőt kitenni, és felháborodik másokon, ha lusták bepötyögni két plusz betűt.
2011. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
DE! Engem ez nagyon feldühít, hogy nem tudnak normálisan írni! Legtöbbször a kislányok írnak így, hát szívesen felpofoznám őket, mindenki járt iskolába, megtanulták a betűket is, írni olvasni.. Akkor mi itt a gond? Oké, amúgy én is szoktam hasonlóan írni, de ezek csak rövidítések: hogy: h valami: vmi mindegy: mind1 De ezek szerintem áttekinthetők, lehet érteni..
2011. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első, belinkeled a kérdést?
2011. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!