Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annak a sok végtelenül bunkó...

Annak a sok végtelenül bunkó és egyszikű embernek, aki itt bántja a kérdezőket, vajon az életben is ekkora a pofájuk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem...Itt könnyű arcoskodni név nélkül.Én soha nem bántok senkit.Elmondom a véleményemet és vagy lepontoznak vagy nem.Sokan itt élik ki magukat sajnos.De hát mint 1 előző ilyen kérdésre válaszolták vagy vagy megszoksz vagy megszöksz mert itt minden második kérdésnél összevesznek beszólnak.Elhordanak mert felelőtlen vagy nem vagy jó anya nem vagy jó feleség stb....Sajnos ez az oldal ilyen.De ne foglalkozz velük.Nevess rajtuk 1et.
2010. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem...
2010. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nevetnék, ha nem a sírás kerülgetne. :-))
2010. júl. 1. 14:46
 4/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a legnagyobb örömük az életben,ne sajnáld tőlük! :)Tudom ezt könnyű mondani,én hiperérzékeny vagyok.
2010. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az bosszant, hogy el se olvassák rendesen a kérdés kifejtését. Csak mondják a magukét.
2010. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vagy képes lesz@rni őket?

Annyi minden mással lehet foglalkozni :)

2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
itt szerintem mindenkinek nagyobb a szája. én a bunkó beszólásokra nem is reagálok. akkor csendben maradnak. nem kell túl érzékenynek lenni, sajnos a világ az ilyen.
2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem.Itt élik ki magukat. Lehetségesnek tartom hogy a saját körükben nem hallgatják meg őket, nem foglalkoznak velük.
2010. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az ember feltesz egy kérdést, választ vár, ki kíváncsi a sok gyűlölködőre. Az ilyen embereknek milyen szánalmas lehet az életük. Attól alszanak jól, hogy még egyet belerúghatnak abba, aki szar helyzetben van.


Üzenem nektek Gyűlölködők, Ellenségeskedők, Az Életetekkel Elégedetlen Emberkék, hogy nektek még ennél a szarnál is rosszabb lesz az életetek a hozzáállásotok, és hozzászólásaitok :-)) miatt :-))

2010. júl. 1. 14:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
100 pont a kérdezőnek!!!!! Csatlakozom, én is ezt üzenem!!!!!
2010. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!