Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy csaj, aki folyton...

Van egy csaj, aki folyton piszkál és már tiszta ideg vagyok tőle. Élőben mindig leblokkolok, milyen dumával tudnám leszerelni?

Figyelt kérdés

Közös hobbink van és most lesz egy rendezvény, ahol együtt kell működnünk, de ez nehezen fog menni közönség előtt, ha kicikiz. Én nem nézek ki jól, ő szép, magas, modell alkat, kitűnő tanuló. Én már idősebb vagyok tőle, mégis tartok tőle! Nem is értem magam néha, én is jó tanuló vagyok egyébként... Olyan arrogáns, lekezelő, mindenkit kicikiz, aki nem az ő társaságához tartozik, pofákat vág és ez már elég ahhoz, hogy totál elbizonytalanodjak és kellemetlenül érezzem magam, azt se tudom, hova bújjak előle. Mindig mindent kifogásol, amit teszek, és összesúgnak a barátaival, amikor rám néznek, utána röhögnek...

Ráadásul az se sokat segít a helyzeten, hogy a pasi, aki nekem tetszik az ő baráti köréhez tartozik! Nincs közöttük semmi, ezt biztosan tudom, de jóban vannak. El tudom képzelni, hogy miket mondhat rólam a csaj... :(

Sosem ártottam neki, mindig próbáltam kedves lenni hozzá, de minél jobban próbálok normálisan hozzáállni, annál inkább úgy érzem, hogy gyűlöl engem. Próbálom nem kimutatni neki, hogy "félek tőle" és múltkor is kiálltam a véleményem mellett egy vitában, persze én maradtam alul, mert egyszerűen kinevetett. Mindenki neki nyalja a s*ggét és nem veszik észre, hogy mekkora egy beképzelt, öntelt hólyag! :/


2011. ápr. 30. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mert az amit irsz jellemzően a tinik problémája, de láthatóan összeszedetebbek a gondolataid mint egy 13-16 évesé.
2011. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz helyzet. Én a te helyedben megpróbálnám kihúzni azt a(z) (remélhetőleg csak) egy napot. És reménykedj benne, hogy csak nem olyan tapló, hogy nyilvánosság előtt megalázzon. Ha meg ezt teszi, akkor lökj oda neki vmi olyasmit félvállról, hogy te legalább nem vagy olyan bunkó, hogy másokat ország-világ szeme láttára megalázz (mert azt csak azok szokták, akik mániákusan akarják bizonygatni a menőségüket). Egyébként meg állj ki magadért a vitákban, de próbálj mindig higgadt lenni, egyébként meg nézd levegőnek (az sem árt, ha néha "véletlenül" nem hallod meg, amit mond... aztán meg jöhet a visszakérdezés, ha füstölögni kezd, hogy "Ja, kérdeztél valamit? Bocs, nem hallottam, másra figyeltem"). Pasikérdésben meg... elég necces a dolog. Én a helyedben megpróbálnék vmi olyan pasit keresni, aki nincs "Miss Tökéletes" körében...
2011. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, ez jellemzőek a tinédzserek problémája, én pedig már 22 éves vagyok, tudom, hogy kinőttem már az ilyen viszálykodásokból, de védelmemre szóljon, hogy senki nem viselkedett még velem sem ilyen gyerekesen...

2011. ápr. 30. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 22 éves már egy felnőtt nő, nem hiszem hogy segitségre szorulna, ha meg igen akkor felesleges minden tanács, úgyis el fogja parázni.


Tanácsom hogy ne félj, ne parázz. Az a bajod hogy előre elfogadtad magadban a dolgokat, a vesztes helyzetet és ez a várható, számodra rémisztő szituációkból ered.

Itt van a kutya elásva, hogy ezek számodra ijesztőek, miközben nem azok. Teljesen normális átlagos, hétköznapi szituációk.


Te nem tőle félsz, hanem ezektől a helyzetektől amibe belesodor, nem kell ebbe neked belemenni, lepd meg, úgy még mint senki, meglátod ő nem tud majd mit kezdeni a helyzettel.

Ha egyedül ez nem megy, szerezz szövetségest, te is sugdolózz és nevess össze vele épp úgy mint ő, őt ez sokkal de sokkal jobban elbizonytalanitja majd mind téged, mert ő még ezt nem élte át.


Tartsd szem elött, azért támad, mert tart tőled. Ha ezt a helyére tudod rakni az agyadban egy más dimenzióból leszel képes kezelni a helyzetet és könnyedén nyered a szituációkat.

Ezek után el fog kerülni és keres könnyebb prédát.

2011. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!