Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki utálja Selena Gomez-t?

Ki utálja Selena Gomez-t?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
ÉN!! Mert egy mádia és marketing által kreált tehetségtelen kamaszlányoknak daloló, pontosabban playback-elő tinibálvány. Egy tehetségtelen nulla. Szét kellett, hogy rakja a lábát pár menedzsernek az tuti!
2011. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
utálom a szar disney "sztárokat"
2011. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 April16 válasza:
63%
Én !!!!!! Nagyon is ....;) nemtud énekelni nincs semmi hangja tiszta gáz:SS pff
2011. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ÉN!!!!
2011. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy kérdésem? Nektek milyen hangotok van? =) Mert hogy az övénél szarabb, az tuti. Már bocsánat. És közlöm veletek, egy menedzsernek sem "tette szét a lábát". Biztos nektek a Kelemen kabátban, MM meg SP tetszik... Kedves kérdés kiíró: te sem szimpatizálsz az egyik favourite előadómmal? Mert nekem ő az egyik kedvencem. Nem szeretnék vitába bonyolódni, mert hát ízlések és pofonok. Egyre kérlek titeket: aki szerete, azt lehetőleg ne cikizétek, kérhete. És akkor ők sem fognak titeket kritizálni. ÜDVÖZLET
2011. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és utolsó te azt honnan tudod hogy nem rakta szét senkinek a lábát? kinézném belöle. kb minden hónapban mással kavar. ja és lehet h szarabb a hangunk de az ÖVÉ is szar és legalább mi nem égetjük magunkat ha tudjuk h szar a hangunk.ennyit rólad
2011. aug. 24. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Nekem tetszik... Ha nem tetszik, tartsd meg a véleményed. Utolsó voltam.
2011. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN! A karrierje a nullán... nem mintha értene valamihez! De lehet hogy jó szinész hiszen olyan jól megjátsza magát... és sajnálom aki beveszi ezt az "Én sem vagyok tökéletes!" cuccot mert egy nagyon beképzelt liba! Nem vok tehetséges de szerintem nem vagyok rosszabb nála :)))
2012. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!