Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért haragszik rám? Jogos-e?...

Miért haragszik rám? Jogos-e? Mit tegyek? HELP!?

Figyelt kérdés

Húsvétkor volt nálunk egy buli, ahová meghívtam egy csajt (17 éves csaj), akit nagyon szeretek barátilag is meg máshogy is...de azt tudta ő is!! Meg ittunk ugye beszélgettünk, táncoltunk és akkor is mondtam neki hogy tudja hogy nekem nagyon tetszik meg minden, erre ő hogy ő sohasem csalná meg a barátját! Erre mondtam hogy nem is akarom hogy értem eldobná, és kívánom hogy sokáig legyenek együtt, hisz barátja az én haverom is!! De mondtam, hogy ha nem lesz a pasija, akkor én ott leszek!! ;) De jól vette, mosolygott, mondta hogy én is helyes vagyok, csak most van neki kapcsolata!! De még néhány év múlva ő se tudja mi lesz!! Tehát...;)

A lényeg meg az, hogy a nővérem pasija beszólt neki úgy, hogy mondta bátyámnak, hogy "kérd már fel táncra a leendő sógornődet"...és ezt komolyan vette!! Na itt a bonyodalom, nem is kellett volna komolyan venni, max kínosan mosolyog egyet azt cső..."de ő komolyan vette mert barátja van és neki ez szarul esett, stb"...OK...ezt aláírom...de azért szerintetek, őszintén...EZÉRT ÉN VAGYOK A HIBÁS?? Mert megvártam az eset után két nappal hazafelé, és azt mondta, hogy mérges rám, mert ez volt!! Meg hogy ez családi banzáj volt, és többet ő nem jön ilyenre...egy: nem családi volt, mert ott volt 2 ismim, + nővérem 3 ismije akiket ő is ismert meg én is...kettő: nagyon szeretem őt mint barátot is, és akár meghívhatnám ebédre is szerintem!! Szóval nem értem a felfogását, főleg hogy rám se néz, rám se köszön szinte, máshol száll, elkerül...egy ilyen kis semmiség miatt??

"Meg hogy ő összeveszett barátjával ezért"...minek kell elmondania ilyeneket ha tudja hogy ilyen féltékeny a gyerek?? Meg ilyenért miért kell összeveszni?? Az az indok, hogy "mi az hogy családi bulin volt ha az nem ez egyikük családja sem"....de mondom, nem családi buli volt!!! És azt mondta a bulin hogy nagyon imád, és nem tudja mi lenne ha nem lennék neki, engem ki kéne találni (jó értelemben), meg ilyenek!! Másnap meg már ilyen semmitmondó ügyért haragszik?? És rám?? Amikor nem én szóltam be neki?? Áhh..komolyan nem értem...szerintem a csávója is befolyásolja, mivel 20 éves lassan!! A csaj meg felnőttnek érzi magát mellette, és ilyen gyerekesen kezeli a problémákat?? Hát.....:/

És tényleg nagyon fáj, mert imádom én is őt, és sokszor gondolok rá, a héten már vagy ötször álmodtam vele!! Többet érzek iránta persze...de attól még a barátság fontosabb, (és nagyon nehéz úgy vele lenni, hogy közben meg mást is érzek nem csak barátságot)...legalábbis nekem fontosabb...de úgy látszik neki ennyit ér 4 évnyi nagyon jó barátság..mindig ott voltam neki...és úgy terveztem ott is leszek ha szükség van rám...mint egy igaz jó barát...de úgy látszik hogy mégsem!! :( Pedig tudhatná, hogy a barátok mindig ott lesznek, a csávója nem mindig..főleg 17 évesen...de ő tudja!! :(


"Látlak és te is látsz, mégse köszönsz.. Melletted állok, de te rám se nézel.. Ha meglátsz, már messziről kerülsz... 1 szót nem szólsz hozzám soha... és te régen tényleg szerettél? Csak mert most nem úgy tűnik.. de úgy látszik a büszkeséged fontosabb, mint hogy normális legyél!!"


2011. máj. 1. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg azért érinthette rosszul, mert ebbő azt vehette le, hogy te már a nővéred pasijának is elujságoltad hogy ti bizony össze fogtok jönni miközben van pasija.

Más ötletem nincs.

2011. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

lehet...de ez nem így van...csak a nővérem pasija ilyen...hát.. szabadszájú...szókimondó..és be is volt rúgva, tehát...de ezt hiába mondtam a csajnak...nem érti meg!! :/


meg akkor ezt mondta volna amikor beszéltem vele...de nem ezt mondta, hanem amit a kérdésbe leírtam...

2011. máj. 1. 13:39
 3/4 tetris ***** válasza:

Ne csinálj semmit. Te már megtetted, hogy beszéltél vele. A nővéred pasijának a beszólásáért pedig nem vállalhatsz felelősséget.

Egyébként pedig veheted bíztató jelnek, hogy nem utasított el kerek perec, hanem kitérő választ adott. Vagyis azért nincs éppen most esélyed, mert van egy pasija. De ha nem lenne..... szerintem nem teljesen esélytelen a dolog. Az idő neked dolgozik!!!!! Türelem.

2011. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat és a biztatást!! :)


OK...nem csinálok semmit...csak nagyon nehéz ez nekem...és ma éjjel is vele álmodtam...és amikor álmodtam hogy hozzám ér, akkor ébredtem fel...nagyon rossz..nem tudom meddig fogom bírni...főleg hogy nyakamon a kis érettségi és semmit sem fog az agyam...szerintem elmegyek este valahova és kikapcsolódok, megpróbálok nem egyfolytában ezen agyalni!! :/


köszi még1szer :)

2011. máj. 1. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!