Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nyomozni hogy...

Valaki le tudná nyomozni hogy Facebookon ki fenyeget az üzeneteivel? Gondolok itt IP címre stb stb. ha igen pls írjon

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A Facebookodba törtnő sikeres belépések helyeit a (Profilom menü/Fiókbeállítások almenün belül található Beállítások fülecsen belül tudod megnézni).
2011. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem az, valaki csinált 1 másik ilyen facebook felhasználót és arról írogat h így megöl meg úgy meg a barátnőmet meg minden
2011. máj. 2. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

az ipket tudja rögzíteni a facebook,azokat( átadni a fenyegetések szövegével a rendőrségnek,és kész.A rendőrség kiszáll,elfogja az elkövetőt és ennyi.

ha gondolod,írd meg privátban a facebook belépésedet,én belépek és megnézem,így a legyegyszerübb,mert én tudom,hol kell megnézni.


de ha nem bízol bennem,akkor este írj,ha addig nem derül ki,és akkor segítek azzal hogy megírom pontosan hol kell megnézni csak most munkahelyen munkahelyi gép előtt ülök és itt nem igazán szabad facebookozni...

2011. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ő csinált egy klónt azzal te nem tudsz mit kezdeni,rendőrséghez fordulj
2011. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, de már tárgytalan, a barátnőm sincs meg meg már nem is fenyegetnek szal már lényegtelen az egész
2011. dec. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!