Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tanultok meg...

Mennyi idő alatt tanultok meg egy bizonyos mennyiségű szavat egy idegen nyelven?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mennyi idő kell mondjuk 500 vagy 1000 szó megtanulásához.
2011. máj. 2. 10:58
 1/5 anonim válasza:
Talán előbb a magyart kéne. "Szót"
2011. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
édes istenem ez az oldal rosszabb mint a nyelvtan tanárom. akárhányszor kiírok egy kérdést, mindig beszólnak hihetetlen. nagyon röhelyes, de nem csak nálam mindenkinél ezt látom. kösz.
2011. máj. 2. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyenfuggo.


Nyelvtanulasnal mar irtam egy ilyen valaszt.


Probald ki h mennyit tudsz megtanulni reggel es este mondjuk fel ora v 1 ora alatt.


Kesobb a memoriad fejlodik es tobbet birsz majd megtanulni. Es ez visszafele is ugyanugy van ha kiesel a gyakorlatbol- mint en is most- akkor lassaban haladsz majd a tanulassal.


Egyebkent helyesirasra nem kell kiakadni, gondolj ra ugy h legalabb iskolaban dogaban/ erettsegiben nem fogod elrontani, jobb ha itt szolnak erte minthogy ezert csuszol le az otosrol...

Es most en is kijavitalak: roheJ

Es bocsi h ekezet nelkul irok illetve neha mellenyomok, telefonrol nyomulok es sajna gyk nem iphone kompatibilis es neha eltunnek a mondataim, szoval vakon potyogok. :)


Fontosabb j/ly szavak:

Milyen, ilyen, olyan, hely- mint terulet

Rohej, vajon.

Van egy nagyon jo kek osszefoglalo kozepiskolasoknak feladatokkal anno abbol tanultam meg helyesen irni es szinte minden dogam 5 lett tollbamondasbol. Ajanlom Neked is!

2011. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

szavat/röhelyes mi?

és még te vagy felháborodva....gratulálok, de tényleg

oké, hogy a nyelvtan tanárodra mérges vagy (mert nem tudsz magyarul...)

de itt a gyakori kérdéseken, ahol órákig is gondolkodhatsz, hogy hogyan is kell írni egy szót (mert nem sürget senki) ne legyél már felháborodva....te kretén

ha nem tudod, hogy kell írni valamit, írd be a google-be és jobb esetben kiadja a helyes megfelelőt....

és azért szólnak be, mert nem az, hogy most nem raksz ki egy vesszőt, hanem azért mert annyira életképtelen vagy hogy egy kib@szott mondatot nem tudsz helyesen leírni, és még te vagy felháborodva ha valaki ezen felháborodik (jogosan)

szóval grat az elkövetkezendő életedhez (Y)

2011. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ez attól függ ki milyen képességű/ mennyire szereti az idegennyelvet. én az angolt nagyon szeretem, és nekem kb. 1 óra kell míg pár 100 szót megtanulok :)
2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!