Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a legtöbb...

Hogy lehet, hogy a legtöbb embernek Facebookon valami iszonyat mennyiségű ismerőse van?

Figyelt kérdés
Minden barátomnak van legalább 150 ismerőse. Nekem csak 55 van. De hogy lehet ez???
2011. okt. 7. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ész nélkül jelölnek be ismerősöket, vagy őket jelölik be ismretlenek
2011. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, kérdezgettem őket és azt mondták hogy soha nem jelölnek vissza ismeretleneket. Én hiszek nekik.
2011. okt. 7. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is egyet értek az első válaszolóval.Vagy pedig az is lehet,hogy pl. bejelölnek helyes pasikat ami tetszik nekik.(persze ha lány ha fiu akkor fordítva)

vagy meg bejelölnek olyanokat ,hogy pl.egy édesség,egy csoki,egy lány meg ilyen hülyeségeket.

Bár nekem 400 valamennyi ismerősöm van és több,mint a 50% kb. biztosan nem ismerem.én jelölök be ezt azt jelölök vissza is.:)

de van olyan ismerősöm akinek 1000 fölül van az ismerőse.A te barátod szerintem az összes 150 embert ismeri aki az ismerőse a fb-n.kivéve egy párat,mert a 150 szerintem nem olyan sok.De szerintem az sem ciki ha valakinek csak 25 vagy 50 ismerőse van.

Bár mégis marhaságnak tartom,hogy idegeneket jelölgetsz a semmibe.Jól teszed,hogy nem jelölgetsz ismeretleneket.Én ma márt nagyon nagyon ritkán használom a fb-t.

2011. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok az utolsó mondatok kicsit furák lettek.Nem te jelölgetsz ismeretleneket a semmibe hanem pl ha mások jelölgetnek ismeretleneket a semmibe.
2011. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele, h azt jelölöm be akivel beszélőviszonyban vagyok, akivel csak úgy 1-2szer találkoztam nagyobb társaságban csak visszaigazolom ha bejelöl de magamtól nem jelölöm be
2011. okt. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
150 ismeros nem olyan sok. Lehet, hogy jobban szeretnek ismerkedni, vagy táborokba járnak, esetleg rész vettek olyan programokban, ahol Te nem, és ott sok ismerosre tettek szert. Vagy olyan embereket is visszajelolnek, akiket látásbol ismernek, míg Te csak azokat, akikkel beszélgetsz is, nem csak a koszonoviszony van meg koztetek :)
2011. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engemet minden féle afrikai pasasok jelölgetnek.De nem ismerem őket.:)
2011. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó ez komoly? mostanában egyre több néger jelölget engem is. egyiket se láttam még soha
2013. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!