Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki nyerje meg a Való Világot?...

Ki nyerje meg a Való Világot? Vagyis kire szavazol. ALEKOSZ, ÉVA, JERZY. írj egy nevet és, h miért szeretnéd h ő nyerje meg a való világot.

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Magamra!!!
2011. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
senkire se szavazok de szerintem legyen az alek. a másik kettőnek nem adnám oda a pénzt.
2011. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Sanyi
2011. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egyik se érdemli meg azt a jutalmat, amit ezért kap, úgyhogy amúgy is mindenki olyan debil, aki bármelyikre is mer szavazni vagy egyáltalán nézi. Had menjen tönkre ennek a műsornak a támogatói!


Üdv.

2011. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Olyan már nincs a villában, akinek odaadnám a nyereményt. Örültem volna, ha Laci, Gigi, Béci vagy Anikó nyeri meg, talán még Jerzy győzelmének is.

Éva és Alekosz szerintem nem érdemelné meg annyira a nyereményt.

Én senkire nem szavaztam és most sem fogok.

Egyébként ha reálisan nézzük dolgot, mindannyiuknak ugyanannyi esélyük van a győzelemre. Bár Alekoszt annyira nem emlegették pontenciális győztesként, mint Bécit, gyakran elhangzott egy Béci - Alekosz döntő. Éva négy párbajt nyert meg, ami nem kis feladat, ő az első a lányok közül, és valóban törtető. Másokat nem kímélve haladt előre az úton, hogy elérje a célját és megnyerje. Talán Jerzyt tartják sokan a leggyengébbnek közülül, de nem szabad elfelejteni a Bécivel való párbaját. Lehet, hogy igaza lesz Bécinek és a sok középponti személy mellett ellavírozik valaki a célig. Erre már csak Jerzynek van esélye.

Mindenesetre, ha mondani kellene egy nevet és Évát mondanék. Nagyon úgy tűnik, hogy az egész meg van rendezve. Éva négy párbajt megnyert, sokszor hullámvölgybe volt, odaszólt mindenkinek gondolkodás nélkül, csinálta a "műsort"... Szerintem őt fogják kihozni nyertesnek.

16/L

2011. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éva. Már az eleje óta ő a kedvencem. Ha ő esetleg nem nyerné meg, akkor a Jerzytől sem sajnálnám.
2011. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jerzy, o a leg normalisabb, ennyi.
2011. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!