Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki melyik kerületet ajánlaná?...

Ki melyik kerületet ajánlaná? (dolgozni a rendőrségen) Vagy inkább készenléti?

Figyelt kérdés

Melyik a kifizetődőbb karrier szempontból, ha még csak szakközép végzettsége van valakinek, de később menni akar még az RTFre v ZMNEre továbbtanulni? A nyomozói pálya viszont kizárva. Nem tudom milyen lehetőségek vannak, nem mozgok még ilyen körökben.


Vagy az éri meg legjobban, ha készenlétis az egyetem végéig valaki, aztán azzal a végzettséggel egyből magasabb beosztásban kezd majd úgymond karriert csinálni? Addig meg a készenlétinél legalább többet keres, mint egy sima járőr...? Vagy nem jól gondolom?


Ill., azt hallottam a készenlétisek szállása az I.ker.ben van. Ez igaz? Miért olyan messze, ha a XIV.ben van a készenléti? Csak azt szállásolják helyben aki épp szolgálatos?


Köszi a válaszokat


2011. máj. 3. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A rendőr szakközeped már megvan? Mindenképpen kerületet ajánlanék. Meg amúgy sem úgy van, hogy te a készenlétihez akarsz menni. Azt ki kell "érdemelni".

Ha tanulni akarsz, a sűrűjében részt venni, akkor a VIII. kerületi Rk-ra menj. Ott aztán belekóstolhatsz a szakmába :-)

(A szállásról nem tudok...)

2011. máj. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egy barátom nevében írtam, most fog végezni, és van lehetőség készenlétisnek menni, az EUs elnökség miatt van felvételi, csak nem sok jót hallott róla, de én meg eddig csak jót hallottam :S ezért nem tudjuk, hogy mi van


én valami nyugis kerületre gondoltam :) azért köszi

2011. máj. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!