Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magánnyomozói okj-s bizonyítvá...

Magánnyomozói okj-s bizonyítvánnyal dolgozhatok rendőrségen is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt ugye a humor kategóriába szántad, bár még viccnek is sz*r!
2011. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha normális választ nem tudsz írni, akkor inkább ne is írj! Egyébként is nem vmi magas nyomozói beosztásra gondoltam nyilván, észlény!!!!!!
2011. szept. 5. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted kettőnk közül ki az észlény?

MAGÁNNYOMOZÓ az nem rendőr! De tudod mit? Menj be a rendőrségre, legalább lesz egy jó napjuk!

2011. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na nem mondod! Azt én is tudom h nem rendőr! De attól még segíthet a nyomozásban, bizonyítékgyűjtésben, megfigyelésben stb. hiszen erre szakosodott. És mivel kevés a rendőr( sokkal többre lenne szükség mint amennyi van) ezért gondoltam h felteszem ezt a kérdést! Persze ezzel a szakmával csak végső esetben mennék is rendőrségre dolgozni! De azért jó tudni, h egyáltalán lehetséges-e! Úgy látom inkább egy hozzáértő embert kellene erről megkérdeznem! Ezt is fogom tenni!
2011. szept. 5. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:

qkker, azt hiszem, kiállítottad a szegénységi bizonyítványodat.

Kedves kérdező! Nem dolgozhatsz a rendőrségen ezzel a végzettséggel, kell mellé más is (pl. rendészeti szakközép, rendőrtiszti).

2012. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!