Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni az angol nyelvet?

Figyelt kérdés
Úgy hogy már valaki minden szót ismer és rendesen tudjon beszélni. Olyanok válaszát várom akik tudnak is angolul vagy tapasztalták már valakin. köszi.
2011. máj. 3. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom. én több mint 6 éve tanulom, de néha alap dolgok nem jutnak eszembe:SS pedig majdnem szín 5ös vok belőle!! (középsulis vok)

szerintem igazán perfektül akkor lehet, ha kimész külföldre, megtanulod a rövidítéseket, szlengeket, és ilyen emberek közt vagy mindennap.. néha nekem is angolul születnek a gondolatok.xDD bár az ritka.xDD

2011. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi idő alatt tanulod meg az függ a képességeidtől is.

De az a legjobb ha a valós környezetében használod a nyelvet. (tehát külföldön, ahol rá vagy kényszerítve a gyors tanulásra és a nyelvhasználatra)


Vagy nézz angol nyelvű TV-t, filmet, reklámot, csatornát, nem feliratosat.

Próbálj külföldiekkel chatelni.

2011. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!