Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdeklödni szertnék vehetek a...

Érdeklödni szertnék vehetek a kiemelt kedvezményü bérletet? Az államkincstártol kaptam utazási kártyát azt tudom hogy 90 % os jegyet vehetek . Szombathelyre járok dolgozni négy órában azért kellene.

Figyelt kérdés
Érdeklödni szertnék vehetek a kiemelt kedvezményü bérletet? az államkincstártol kaptam utazási kártyát azt tudom hogy 90 % os jegyet vehetek . Szombathelyre járok dolgozni négy órában azért kellene.
2011. máj. 3. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Igen vehetsz kiemelt kedvezményü bérletet ha van államkincstáros kártyád és érvényes . Menj az éhen gyula térre ott van a Joli néni nevezetü pénztáros a jobb oldalon szokot ülni a bal oldalon egy másik nö ül de ahoz szerintem ne menj inkább a Joli nénihez menj ja és az Ady térre se menj azt sem ajánlom ott kétszinüek az van kiírva csak diáko vehetnek pedig ez nemigaz mert nekem is van . A Joli néninek mutasd meg az államkincstáros kártyádés ö fog adni neked igazololapot és bérlete is . Benne megbizhatsz ö rendes és ne felejts el a jobb oldalon ül . Sok szerencsét Szia !
2011. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a felvilágositást holnap elmegyek ahoz a Joli nénihez és beszélek vele ! Köszönöm az infot !
2011. máj. 3. 17:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Tisztelt válasz adó ! Köszönöm szépen a segitséged . Ma elmentem Szombathelyen az éhen Gyula téri vasi volán jegypénztárba és megkerestem a Joli nénit akit ajánlottál és valóban lehet venni államkincstáros kártyára kiemelt kedvezményü bérletet és vettem nála . Elmentem Az Ady tére is teljesen igazak az infóid ott tényleg ki van írva hogy csak diákok vehetnek kiemelt kedvezményü bérletet . Ezentúl én is ahhoz a Joli néninél fogom megvenni a bérletem és tényleg segitökész örülök hogy megismertem neked köszönhetöen . Mégeszer köszönöm a segfitséged és az infórmiciokat ! Szia!
2011. máj. 4. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen az a másik egy cigányasszony
2014. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!