Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bp.13. Szabolcs utcában mi...

Bp.13. Szabolcs utcában mi történt délután? Rengeteg rendőr volt, lövöldözést hallottam.

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 21:49
 1/2 anonim válasza:
Délután 1 óra fele néhány lövés dördült a lépcsőházban, majd egy két percre rá hatalmas üvöltözések közepette rohantak ki az emberek szablyákkal a kezükben a házból. újabb lövések dördültek, majd verekedés, és beállt két fekete autó. Abba néhányan beszálltak, a kocsik elhajtottak, mindenki visszavonult, és visszaállt a régi rend. Ezt követően kb 5 percen belül megérkezett az első rendőrautó, majd ezt másik hat követte egy mentő és egy helyszínelő társaságában.Az utcát lezárták. A továbbiakról nem tudok, mert elindultam dolgozni:D
2011. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Én meg akkor értem haza,mikor már minden tele volt rendőrrel,alig akartak hazaengedni,de mivel velem volt a pici gyerekem,így megengedték,hogy felvigyem,viszont látni nem láttam semmit,és a híradóban sem beszéltek róla..
2011. máj. 4. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!