Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz a NANA-nak folytatása?...

Lesz a NANA-nak folytatása? Hány részes is pontosan az első évad?

Figyelt kérdés

Hát az első kérdést kiegészítve egy csomót olvastam utána, de vki azt mondja igen, vki azt, hogy nem. És hát jó lenne, ha elkészítenének egy II szériát.

Olvastam vhol, hogy 47+3 részes. Ez most hogy van?

Segítsetek!

Előre is köszi az értelmes válaszokat!


2011. máj. 4. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.. :) nem tudom, NANÁT scak távolról ismerem, de láttam hogy nem válaszoltak még a kérdésedre úgyhogy gondoltam próbálok segíteni: úgy tudom anime nem, csak manga folytatja a történetet....
2011. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 47 részt láttam belőle. Úgyhogy annyi biztos van meg évadzáró is stb.. De egyébként én is úgy tudom hogy mangába folytatják ,animébe nem de ha mégis akkor csak pár év múlva
2011. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nokhenay válasza:

Szia. :)


Mivel a manga készítője, Yazawa Ai betegeskedett kb. egy évet kórházban volt, ezért a manga is állt. De tudomásaim szerint, már kiengedték a kórházból (még tavaly) és azóta már van folytatása is a mangának. Az, hogy az animét mikor folytatják, még nem lehet tudni, már régóta igérgetik, de eddig semmi. Valószínű, hogy megvárják a manga végét, és utána folytatják. :) Reménykedjünk.


Ami a részeket illeti, az első évad 47+3 részes. A plusz 3 rész tekinthető egyfajta speciálnak is. Junko bárjában vagyunk, és összegzi az addig történt eseményeket. Ezek a speciálok a sorozat közben vannak. Ezek a 11.5; 21.5; és 36.5 részek. Szóval így van összesen 50 rész.

2011. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!