Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről olvasnál szívesen?

Miről olvasnál szívesen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, már nem lehet eldönteni hogy a többség mit akar...Van aki azt mondja, hogy "unom már ezt a szar alkonyatot/vámpírnaplókat/további tini/vámpíros könyveket"...Én szeretek írni, és szeretnék egy olyat írni, amit elolvasnak az emberek és ehhez kérem a segítségeteket! Mondjatok ötleteket...

Köszönöm <3!


2011. máj. 4. 13:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a lovas könyveket :)
2011. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a thiller könyveket.
2011. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj klasszikus krimit!
2011. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) amúgy: pont most beszéltem egy barátommal, aki elmesélte, hogy mostanában állandóan angyalokról olvas.Megfogta a fantáziámat! Mit szólnátok egy angyalos könyvhöz? Vagy talán nem is angyalos, hanem ilyen mennyországos könyvhöz? az eredeti kérdésre persze, ha valakinek van ötlete, azt is várom! :) <3
2011. máj. 4. 13:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

szívesen olvasnék most pl. egy Bridget Jones-féle nőről, aki ízig vérig igazi minden hibájával együtt. De az egyik kedvenc esetem, amikor a szemtelen nő meghódítja a kemény férfi szívet...

amúgy szerintem ha a karakterek igazán jók, és a cselekmény is, akkor mindegy, hogy a sztori éppen indiános ( amit nagyon szeretek), vagy lovas, vagy éppen vámpíros

2011. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
fantasy-ról az a véleményem, hogy bár szeretem, és igazán izgalmas és varázslatos tud lenni, nem szeretem ami nagyon elvont, vagy túlzás. A mennyországos nekem már túlzás lenne
2011. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én angyalos,mennyországos könyvet nem olvasnék el..

Inkább krimit,vagy olyan könyvet ami a megmosolyogtat..de angyalosat...inkább nem...

2011. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha már fantasy akkor nekem a farkasos nagyon megtetszett múltkor (shiver, linger) és maggie nagyon szépen ír szerintem :)
2011. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Értem...De a mennyországot ne úgy képzeljétek el, hogy besétál a kapun és tiszta boldog mindenki, mag ott ül mellettük Isten...Ilyet meg sem tudnék írni, mivelhogy nem vagyok vallásos és szerintem nincs is olyan hogy Isten...najó valamilyen formában van, de nem úgy, ahogy a vallások állítják...Lehetséges, hogy az elöbbi kommentemben rosszul fogalmaztam...nem is igazából mennyország, hanem csak egy halál utáni élet.És azt egészen máshogy képzelem el, mint a "mennyországot". Köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 4. 13:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Rengeteg könyv van a halál utáni eseményekről..Ez is lerágott csont mint a vámpíros könyvek..
2011. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!