Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanár elvette órán a mobilom...

A tanár elvette órán a mobilom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem szabad órán telefonálni, de mindenki ott játszott, facebookozott mellettem én kivettem a zsebemből a telefont nem is csináltam semmit és a tanár egyből elvette, óra után szóltam neki, hogy vissza adná-e erre azt mondta hogy év végén megkaphatom... ez igy jogos? mert én ugy tudom hogy nap végén vissza kéne adni. Jah és ha lehet ne olyanokat irjatok hogy nem szabad órán telefonozni stb... előre is köszi ^^
2011. máj. 4. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
térden csúszva könyörögj ha nem jön be mond el a szüleidnek a light os verziot
2011. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet, hogy kérjék vissza. A szüleidnek csak visszaadja. Az osztálytársaimnak ez ment.^^
2011. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én meg nem merem mondani, még élni akarok :$
2011. máj. 4. 19:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát a szüleidnek vissza kell adnia, elvégre nincs joga lefoglalni, nem hatóság ő, dehát tudod ez úgy szokott menni, hogy akkor már elbeszélget velük, és megkéri őket, hogy ne adják oda a gyereknek a telefont iskola idejére, mert emiatt nem tanul, zavarja a többieket, és a többi :P
2011. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nálunk is pont ezt szokták mondani h. majd "év végén megkapod",de ha odamegy valaki könyörögni,akkor aztmondja,hogy nem,akkor majd a szüleinek adja vissza személyesen.
2011. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ballagj el a rendőrségre, és ne hagyd magad elzavarni. Jelentsd fel a tanárt, mert nem veheti el a tulajdonodat.

Felszólíthat, hogy kapcsold ki, beírhat , vagy a szüleidet behívja, de el nem veheti.

2011. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ilyentől azért én óva intenék mindenkit egy iskolában. Mármint a rendőrséggel dobálózástól.

Egyrészt akkor már kínjában mondhatja, hogy ő ugyan nem vett el tőled semmit, bizonyítsad be. Persze, hozhatsz 20 tanút, aki igazolja, hogy de, márpedig igen, dehát mind kiskorú, mind az osztálytársad (ergó valószínűleg a haverod), képfelvétel vagy más meg ugye nincs róla. Könnyen lehet, hogy az jön ki a végén, hogy a nyomozást megszüntetik, mert nem bizonyítható bűncselekmény elkövetése, ekkor viszont jön vissza a bumeráng: ellened fog indulni büntetőeljárás hivatalból hamis vád bűntette miatt :P


De ha még ez nem is lesz, onnantól kezdve ezer egyéb módját találja a tantestület, hogy te garantáltan megbukj, vagy épp csak átvergődj minden fontos tárgyból.

2011. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző, kérlek, hogy olyan választ ne adj, aminek a joghoz nincs köze, mert elolvassák, és azt hiszik, hogy jól mondtad.A tanúvallomás az tanúvallomás, ha haver adja akkor is.
2011. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, menj be az igazgatóhoz, és tőle kérd a telót.
2011. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát pedig jól mondtam.

A tanúvallomás az tanúvallomás, az meg, hogy a bíróság elfogadja-e, és ha igen, milyen súllyal, az meg a bíró dolga.

2011. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!