Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Órán olvastam és elvette a...

Órán olvastam és elvette a tanár a könyvet, nem akarja visszaadni csak évvégén, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A könyv könyvtári, pénteken lejár a kölcsönzési határidő...
2009. szept. 8. 19:33
 1/4 anonim válasza:
94%
Mondd el ugyanezt a tanárnak is és kérj tőle elnézést.
2009. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, szépen, udvarias hangnemben, hogy legyen szíves és adja vissza a könyvet, pont amiatt mert könyvtári.


Többet nem fogsz ilyet csinálni, ígéred, mégegyszer elnézést kérsz.


Ha ez sem jön be, szólj osztályfőnöknek, ha ez sem, akkor szüleidnek.


Ha akkor sem, akkor igazgatónak, vagy menj egészen Strasbourg-ig :D


Ne hagyd magad!

És ne csinálj ilyet többet saját érdekedben! Vagy ne vegyenek legalább észre...

2009. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk becsülendő hogy nem kártyáztál vagy mp3aztál, vagy játszottál a telefonodon, hanem olvastál inkább :)

engem anno középsuliban azért csesztek le állandóan mert töri órán irodalmat tanultam, matekon meg bioszt, és így tovább :D

2009. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Áh, elmondtam ezeket már rögtön az óra után, de tojik a fejemre. Az a baj, hogy nem lehet kibírni az óráit, nem is érdekel és egyébként is csak 4-5 emberrel foglalkozik, akik érettségizni szeretnének a tantárgyból (na nem mintha ez nagy szívfájdalamt okozna nekem :D). Remélem csak szórakozik, és visszaadja a lejárati idő előtt.

Vagy arra gondoltam, hogy ha nem adja vissza, bemegyek a könyvtárba, elmondom, hogy mi volt, nem tudok mit csinálni, hívják fel a sulit. Vagy ez hülyeség?

A házirendben benne van, hogy ha elvesznek valamit, akkor joga van a tanárnak azt csak évvégén visszaadni, de könyörögöm, egy könyvtári könyv mégiscsak más...

2009. szept. 9. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!