Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdem én tisztelettel férfi...

Kérdem én tisztelettel férfi utazótársaimtól, hogy miért van az, hogy a tömegközlekedési járművek ülésén úgy bírnak ülni, hogy a szétterpesztett lábaival figyelmetlen, önző módon átlógnak a mellettük ülő lelkébe?

Figyelt kérdés
Csak csendesen kérdezem, erre anatómiailag képtelenek, hogy összébb zárják a lábukat, vagy mi lehet a gond? Higgyék el, hogy minden nőtársamnak legalább annyira kényelmes lenne úgy ülni, mint a férfiak. Vagy csak szimplán nem érzékelik, hogy mennyire hihetetlenül zavaró a mellettük ülőnek, ha széles terpeszben hömbiznek az ülésen? És az lári-fári, hogy a nőknek összezárt lábbal illik ülni, persze ezt aláírom, de az nem azt jelenti, hogy a férfiak terpeszkedhetnek. Sokszor már nem tudom hova szorítani a combjaimat, mert két oldalról (metrón pl.) két szimpatikus uriember térde már-már egybelóg egymáséival annyira szétvetik a lábukat, mintha én ott sem lennék. Mi ennek a magyarázata? Ennyire bunkók lennének? Ez határtalanul felháborít.
2011. máj. 5. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, olyan hatalmas a farkuk, meg a golyóik, hogy nyomja szét nekik a combjaikat és fizikai képtelenség összébbhúzni a lábaikat ...
2011. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy bunkó, jogos a felháborodásod: igenis figyelmesebbek lehetnének az emberek, észre kellene venniük, hogy másokat zavarnak. (Nők is úgyanígy.) Nem mentség egy férfinak, hogy nem fér el a töke (bocsi) zártabb lábbal, mert akkor inkább álljon, ne üljön le! Személyes problémája az, hogy milyen anatómiával rendelkezik, nem tartozik a mellette ülőre.


Ha nem hajlandó észrevenni, tedd szóvá! Ha édesanyja nem tanította meg, akkor ezt egy vadidegennek kell megtenni.

2011. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Erre a jelenségre már van egy kifejezés. :D Úgy hívják "manspreading".
2015. márc. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!