Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szombathelyen melyik vasi...

Szombathelyen melyik vasi volán a jobb beleértve a tájékoztattást kiszolgálást bérletekkel kapcsolatban Éhen gyula tér vagy Ady tér?

Figyelt kérdés
Szombathelyen melyik vasi volán a jobb beleértve a tájékoztattást kiszolgálást bérletekkel kapcsolatban Éhen gyula tér vagy Ady tér ?
2011. máj. 5. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ! Olvastam a kérdésed én az Éhen Gyula téri vasi volánt ajánlanám az Ady teret azt nem ott kétszüek föleg a pénztárban ha bérletválltásról van szó . Engem az Ady téren a bérlettel becsaptak uzgyanis nekem államkincstáros kártyám van a menetrend szerint nekem jár a kiemelt kedvezményü bérlet és az ablakra ki is van írva sak nappali tagozatos diákok és ovodások vehetnek . Én az éhen gyula téren ismerek egy Joli néni nevezetüt azt kersd benne bizhatsz minden téren ö nem vág át menj hozzá ha jót akarsz magadnak . Rá számithatsz elhiheted mert ö az igazat mondja ami van nemfog áttvágni az Ady térre én nemmenék kétszinü emberekhez a helyedeben . Kutyábol nemlesz szalonna .
2011. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!