Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen tanfolyamot...

Szerintetek milyen tanfolyamot érdemes elvégezni ami után munkát is kapok?!

Figyelt kérdés

Kozmetikus vagyok.A szakmámban nem tudok dolgozni.Milyen irányba kéne munkát keresenem amiből normálisan megélek?

Vagy milyen tanfolyamot végezzek amivel utána tudok dolgozni és nem kell nyomorognom.Mi az ami most jól fizető szak.Leszámítva hogy most nem szeretnék külföldre menni....


2011. máj. 6. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A vendéglátásban lehet találni, ha ügyes vagy. Egy tanfolyamot megér. És ebből meg is lehet élni. Persze, ha már van családod, akkor nehezebb a munkaidő miatt. De valamit valamiért...
2011. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem hallottam róla jólat.Magyarországon elég rosszul lehet vele keresni.És most nem tudok sajnokűs külföldre menni :(
2011. máj. 7. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi neked a rossz. Pultos-felszolgáló min. 120ezer 15 napos munkarendben. Az rossz? Csak ahhoz kell a papír. Mert pl. egy fodrász, aki elmegy felszolgálni, persze, hogy nem fogják túlfizetni. És a jattal is jól lehet keresni, ha tudsz bánni az emberekkel...
2011. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sztem az nem olyan jó.Én egy albérletet fizetek és ahhoz képest ez nem túlzottan jó.De kösuönöm
2011. máj. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!