Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes még manapság elvégezni...

Érdemes még manapság elvégezni a mérlegképes könyvelői tanfolyamot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
"manapság"? Miért, valaki azt mondta, hogy ezentúl nem kellenek könyvelők?
2011. okt. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:), nem csak manapság nagyon sok könyvelő iroda van és egyre több mérlegképes könyvelő, meglátásom szerint.

De miért nem a kérdésre válaszolsz?

2011. okt. 20. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 10 éve végeztem el és azóta nem tudok vele elhelyezkedni,mert mindenhová többéves gyakorlat kell,pont ma is ezért utasítottak el hogy nincs gyakorlatom ,de így nem is lesz soha.
2011. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek! Már túl sokat tanultam feleslegesen!
2011. okt. 20. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülye egy világ ez, semmi se biztos, ha nincs protekciód.

Én azért tanulok dolgokat addig is, legalább amit megszerzek, azt be tudom írni az önéletrajzba.

2011. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Második válaszoló, nem hiszem el, hogy 10 év kemény keresgélés után nem tudtál elhelyezkedni. Egy normális önéletrajzzal (nem a szokásos tömeg world doc önéletrajzra gondolok) és karakán hozzáállással ellehet helyezkedni. AMikor én végeztem a banki szakügyes okjmmal körberöhögtek hogy nem fogok tudni sehol se elhelyezkedni, angol nyelvvizsgám ráadásul nem volt még akkor. 3 hónap kemény keresgélés, értsd ezalatt naponta küldtem 2-3 banknak az önéletrajzomat, volt ahova többször is, személyesen is bevittem, felvettek végül. Volt egy betanítás ma meg már bankban dolgozok, elég jó fizetésért.


Pár tipp: Emailbe érdemes beleírni, pár mondatot magadról, ne a szokásos xy vagyok mellékelem szakmai önéletrajzomat az alábbi pozícióra duma... mert ebből naponta 600at kapnak.


A másik a régi World dokumentumos önéletrajzok kora kezd lejárni, mindegyik ugyan úgy néz ki, egy nap ebből is rengeteg érkezik be nekik, a legtöbbet át se olvassák... hülyeség, hogy ragaszkodni kell az előírt típusokhoz, kreatívnak kell lenni, hogy kitűnj a tömegből!

2012. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!