Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykirándulás. Mit tegyek?

Osztálykirándulás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
két dolog lenne. 1: A hónap végén megyünk és akkor szokott megjönni. És félek hogy este alváskor átázok. 2: kövér vagyok és mit vegyek fel alváshoz?Hálóing és Pizsama kizárt. Létszíves segítsetek!!
2011. máj. 6. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Öhm....Sziaa:) szerintem vigyél egy vastag mackóalsót(mmeg vmi polót azt csőőő....)és vegyél éjszakai b.-t.És vigyél vattát h a b. végébe ragd,és nmfog kifojni XD
2011. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia:)

először is ne aggódj, van sok megoldás ilyenre:) alvósnak pl. vmi vastagabb anyagból készült és lehetőleg sötét színű rövidnacit ( de ha betétet használsz, akkor vigyázz, hogy ne legyen túl rövid a naci, nehogy kilátszódjon a bugyid, meg a betét) vegyél fel, és egy olyan laza pólót ( ez is lehet sötétebb), ami leér, hogy takarjon, lehet hosszabb is a rövidnacinál, hogy eltakarjon mindent...:)

aztán az ágyra, alád teríts vmit, vagy ha már nem látják, de ha látják sincs mondjuk belőle semmi, hosszú ujjú pulcsit köss a derekadra, és úgy aludj, hogy az aládhúzod:)

de ezt együtt is lehet, pulcsi és még vmi az ágyra...biztos, ami biztos:)

de ha normálisak az otársaid, akkor biztosan megértik:)

az a lényeg még, hogy az alvósón kivül is még vigyél azért vmi jó hosszú felsőt, ami jól leér, hogy ha mentek vhova, ne érezd magad feszengve...:)

amúgy lehet, hogy nem sokat alszotok, mert majd sokan fent buliznak:D

remélem segítettem:)

2011. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*ja és mondjuk nem muszáj rövidnaci, lehet hosszú is, csak nem tudom, miért ezt írtam:D

remélem segítettem:)

2011. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen köszi. És még lenne 1 kérdésem: Eléggé nagy a mellem vegyek az alvós póló alá? Nem lessz kényelmetlen?
2011. máj. 6. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy, megkérdezhetem?
2011. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
14 :)
2011. máj. 6. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Tampont használj. Komolyan. Azzal nem kell aggódnod, hogy "átázol"... plusz még betét hozzá, így kétszeres védelem, nulla rizikó.
2011. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a tamponnal 2 dolog van. 1 : (én úgy halottam) hogy azt szüzeknek nem kéne használni. 2: Honnan vegyek? Anyám nekem biztos nem venne azt mondaná még túl kicsi vagyok. A boltba meg nem megyek be mert mindenki ismeri anyámat és egy pillanat alatt megtudja. És azt fogja hinni hogy már nem vagyok szűz.
2011. máj. 6. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nagy a melled, akkor maradhat melltartó...vagy próbáld fel, amit felfogsz venni, mennyire látszik át:)

tampon dologról annyit, hogy én úgy tudom használhatnak azok is, akik még nem voltak pasival..mivel ha megvan, akkor a sűzhártya rugalmasabb...de ha pl. látsz újságban hirdetést az o.b-ről, akkor ott is szoktál írni...:)

de ha te jobban érzed magad, ha betétet használsz, akkor maradj annál, most úgyse jó pont okiránduláson új dolgokat kipróbálni:)

2011. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy szüzek ne. Olyan pro tamponok vannak ma, hogy nem lesz semmi bajod. (Különbenis, addig vagy szűz, míg pénisz nem járt benned - már elnézést a nyers közlésért.)

Amúgymeg úristen. Anyukád kicsit sötét, már ne haragudj, hogy ezt mondom. Ő is azt hiszi, hogy csak a márnemszüzek vesznek tampont? Én is az vagyok, mégis azt veszek... semmi összefüggés nincs a szüzesség és a tamponhasználat között.

Jó lenne, ha erről anyukádat is felvilágosítanád.

19L

2011. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!