Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Június elején osztálykirándulá...

Június elején osztálykirándulás! Mit vigyek magammal? 13/L

Figyelt kérdés
Szóval tehát....Június 2-3 osztálykirándulás.Eddig soha nem volt olyn hogy ottaludtunk valahol(is..)Légyszii segíítsetek,pl. írjatok vmit hogy mit vigyek!Köszi előre a válaszokat! :)
2011. máj. 11. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Egy 13 éves lánynak óvszert? Gyönyörű...


Szóval: Biztos aludtál már ott valahol, ha nem is osztállyal, de rokonoknál, nagymama, nagypapa vagy ilyesmire gondolok. Kb. ugyanaz kell ide is. Törölköző, fogkefe, fogkrém, tusfürdő, dezodor, hajcsat, törlőkendő, fehérnemű, másnapi ruha, pótruha (ha eltaknyolnál, és pl. sárba esnél :D) pizsama... Plusz, ha még nem menstruálsz, akkor tisztasági betét. (Mert hát ki tudja..) A többi tőled függ, hogy mire van szükséged. Ha fürödni mentek, fürdőruha, papucs, egy második törölköző, esetleg úszószemcsi és úszósapka. Pénz mindenképpen. Meleg ruhát is tehetsz, ha gondolod, ki tudja milyen idő lesz. Vagy esőkabátot. (ha hegyekbe mentek, főleg.) Ételt nem tudom vinnetek kell-e, de én valami nasit tuti odatennék.

2011. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Hűűű, mire megírtam már kitörölték az óvszeres hozzászólást... ^^"
2011. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
első: nem az őskorban vagyunk!! sajnos már 10évesnek is kell lassan......
2011. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösziszépen ^^
2011. máj. 11. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2 napos kirándulásra amit tuti vinnék:

Ruházat: Mindenféle ruházatból kettőt (2 alsónemű,2 póló stb),rövidnadrág,esőkabát(esetleg),papucs,cipő.

Tisztasági cuccok: Fogkefe+fogkrém,dezodor,törölköző (ha strandoltok,akkor érdemes 2-t berakni),és betét/tampon/tisztasági betét.

Egyéb kütyük: Telefon,esetleg mp3 vagy mp4.

Vinnék zseblámpát is.:D Ha hosszú útra mentek,egy újságot..(Pl Bravo girl,IM,Bravo stb.)

Hajcsat,hajráf vagy ami kell.

Hajvasaló.(ha vasalod,én tuti vinném :dd)

Meg kaja+innivaló. Ételt értem a kis rágcsálnivalókon,meg a szendvicseken.Vacsit csak kaptok,vagy főztök.

Szúnyogriasztó + naptej.Fürdőruha.

De szerintem nem nagy ördöngősség összeszedni,hogy mik kellenek..

2011. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bugyit. :)
2011. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :) =D
2011. máj. 11. 17:57
 8/9 A kérdező kommentje:
mégvárom a válaszokat! :)
2011. máj. 11. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
napszemcsi? ha a telefont vagy ilyet feltöltöd és kibírja akkor töltő nem kell.
2011. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!