Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki itt tanácsot,...

Ha valaki itt tanácsot, segítséget kér, akkor?

Figyelt kérdés

Ha valaki itt tanácsot, segítséget kér, akkor egyesektől miért nem tanácsot vagy segítséget kap, hanem jó nagy leb*szást?

Esetleg aki magára ismer, megmagyarázhatná, hogy miből gondolja, hogy ez a jó megoldás, vagy mi készteti erre?


2011. máj. 6. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Aki valakit jól leszùr, akkor azt jelenti, hogy "talàn" abban a helyzetben van vagy lesz.
2011. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Néha a letolásból is lehet tanulni.

Valamikor az a hatásos!

Amúgy nem tudom,én itt soha senkit nem támadok!

2011. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki ért a szép szóból. Időnként jót tesz egy pofon, ami kijózanítja az embert a céltalan tagadásból.
2011. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Mert van aki ezt érdemli.

Mert van akinek hiába magyaráznék úgyse érti meg. Vagy nem is akarja.

2011. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Arra gondolsz,amikor a kérdező sík hülye és erre felhívják a figyelmét?
2011. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Túl sok az önjelölt Pszichológus, Szexuálpszichológus, Jogász, etc...

Nyilvános oldal, napi vélemények tömkelegével. El kell fogadni, hogy belefutsz 1-2 '....' emberbe :]]]

Én is kaptam már hideget-meleget, pont ma ez egyik kérdésemnél.

Én spontán csak az értelmes gondokozású válaszokat tartom ésszerűnek. Ha valaki dorgálót ír, akkor azzal nem foglalkozom. Nem azért írok ki egy kérdést, hogy 20 ember válasza közül, akár 1 is lehordjon a sárga földig, mert éppen érdekel, hogy mi lehet a .... vagy miért nem lehet ...

2011. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Az emberek könnyen ítélkeznek, és főleg így ismeretlenül könnyebben formálnak véleményt minden jópofizás nélkül. Sokan úgy érzik, hogy ha nem tudnak segíteni vagy érdemben tanácsot adni, attól még jó, hogy ha minősítik a kérdezőt.

Ne foglalkozz az ilyenekkel.. Emberek vagyunk, tudunk hibázni...

2011. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

18:55 vagyok.

Attól viszont megőrülök, ha a kérdező butaságot kérdez, vagy egyszerűen válaszolunk jó páran a kérdésére és támadni kezd minket, hogy mi semmit se értünk, stb..

Annak értelmét nem látom.

De, amint már írtam, ha valaki egy tök normális érdeklődő, normális értékrenden belüli kérdésre/tényre tanácsot, segítséget vár, azt nem tudom miért kell elküldeni a halál fxába vagy miért kell a sárga földig lehordani, stb.

2011. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Arra gondolok pl. mikor a kérdés lényege, hogy "mit tegyek most?", a válaszok pedig kb. úgy hangzanak, hogy

"te hülye r*banc"

"minek mentél hozzá egy ilyen emberhez?"

"minek vettél el egy ilyen nőt?"

"hülye vagy, megérdemled a sorsod"

"remélem megrohadsz ahol vagy"

"anyádnak nem kellett volna szülnie"

"téged is bele kellene lőni a Dunába"


Nem igazán foglalkozom vele, csak úgy eszembe jutott, hogy mi késztet valakit arra, hogy amúgy is kétségbeesett tanácsra vágyó embert elküldjön gyakorlatilag az anyjába. Tanácsot nem ad, csak elküld valami masszív leb*szást, aztán tovább áll.


18:57

"normális értékrenden belüli kérdésre/tényre"

Az mit jelent? Mármint a normális elég sok embernek mást jelent.

Ha most kiírok valami nagyon durva, általánosságban nem elfogadható témában kérdést, és segítséget kérek, akkor sem azért teszem, hogy leszúrjanak érte, hanem hogy tanácsot kapjak, hogyan oldjam meg. Még véleményt is lehet írni, hogy ezt én így és így tenném/tettem volna, na de a fent felsoroltakat valahogy nem tartom segítő reakciónak.

2011. máj. 6. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:
14%

Na pl.


'Hogyan mossam ki a ruhát?' - Válasz: Kézzel,b+; Víz+szappan

'Miért ilyen a kutyám viselkedése?' - Válasz: Mert elbaxtad a neveltetését., Minek neked kutya?, Ha nem tudod taníttatni, akkor minek tartod?


És a kedvencem:

Tudomány kategória. kérdés: Miért kék az ég? [Látszólag tök normális kérdés] - Válasz: 'Azért b*zd meg, mert isten így rendelte el. Mégis milyen színű legyen?'


Így már érted?! :]]

2011. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!