Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az álmoknak vannak jelentésik?...

Like007 kérdése:

Az álmoknak vannak jelentésik? Vagy valami igazság alapjuk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nemhiszem.
2011. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Van jelentése.

Lehet, hogy nem szó szerint, de vannak ilyen álomfejtő könyvek is, amikben egyes szavak (kopasz nő, vagy bármi) jelentése le van írva.

2011. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi jelentésük nincs. Az álomfejtő könyvek pedig ostobaságok. Akik pedig ebből élnek,azoknak jól jönnek a hiszékeny emberek.
2011. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamóca. ***** válasza:

az álomfejtő könyvek tényleg ostobaságuk, de az álmoknak van jelentésük. számodra, személyre szabottan.

és egyébként a napközben történteket dolgozzák fel szimbolikusan... nem jósolnak, semmi ilyesmi, csak az agyad olyankor is "gondolkozik", sizmbolikusan jeleníti meg ezeket és a te dolgod hogy megfejtsd ha megtudod.

2011. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az álomfejtő könyvek hülyeségek.

Magadban kell keresni azt, hogy miért álmodtad azt, amit álmodtál.

Én azt mondom, hogy az álom az az emlékeink gyors leforgása, ahogy az agy alvás közben rendszerezi őket, és néha elkapsz belőle egyet-kettőt. Ez olyan is lehet, amire nem is emlékszel.

Én pl ma azt álmodtam, hogy elmegyek a fodrászhoz, de nem fizetek, és nicns sis nálam pénz, de nem kér pénzt a fodrász :D Aztán vmi hajó is volt benne, de arra nem emlékszem :D -el akarok már menni fodrészhoz de lusta vagyok, és menni akarok hajózni

2011. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hümi ***** válasza:
Néha van, néha nincs.. pl. olyanokról álmodtam régen akiket nagyon-nagyon régen láttam és egyszer csak felbukkantak újra az életemben.. de ez nem túl sűrű :D
2011. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elhiszem.. de én olyat álmodtam amire még csak nem is gondoltam de igazából megtörténhetne!akkor az álmomban nagyon meglepődtem!
2011. máj. 9. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!